WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

Producent: Opto

49,94 zł z VAT 40,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Zestaw 12 pigtaili (box), włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczny 1 kompletu - 12 szt.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

25,68 zł z VAT 20,88 zł netto

szt

RouterBoard hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

RouterBoard hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

2.4/5GHz access point, 802.11ac, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB, antena o zysku 2 dBi (5 GHz) i dwie anteny 1,5 dBi (2,4 GHz)

Producent: MikroTik

181,29 zł z VAT 147,39 zł netto

szt

RouterBoard mANTBox 19s (RB921GS-5HPacD-19S)

RouterBoard mANTBox 19s (RB921GS-5HPacD-19S)

5GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 19dBi, procesor 720MHz, 128MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

719,99 zł z VAT 585,36 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Duplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Duplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

77,49 zł z VAT 63,00 zł netto

szt

Zaślepka otworu SC duplex

0,77 zł z VAT 0,63 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/APC, SM, 1m

5,19 zł z VAT 4,22 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 2m

6,20 zł z VAT 5,04 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator