WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

Producent: Opto

49,94 zł z VAT 40,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Zestaw 12 pigtaili (box), włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczny 1 kompletu - 12 szt.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,40 zł z VAT 54,80 zł netto

szt

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

25,68 zł z VAT 20,88 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 1m

5,19 zł z VAT 4,22 zł netto

szt

Wkręty M2,2 do adapterów światłowodowych (100szt.)

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Zaślepka otworu SC simplex

0,71 zł z VAT 0,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/APC, SM, 2m

5,39 zł z VAT 4,38 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m G657A2

5,99 zł z VAT 4,87 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator