WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

Producent: Opto

45,40 zł z VAT 36,91 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Zestaw 12 pigtaili (box), włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczny 1 kompletu - 12 szt.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Izopropanol Cleanser IPA 1l

Izopropanol Cleanser IPA 1l

Izopropanol Cleanser IPA 1 litr

28,17 zł z VAT 22,90 zł netto

szt

RouterBoard hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

RouterBoard hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

2.4/5GHz access point, 802.11ac, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB, antena o zysku 2 dBi (5 GHz) i dwie anteny 1,5 dBi (2,4 GHz)

Producent: MikroTik

180,66 zł z VAT 146,88 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

19,62 zł z VAT 15,95 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

73,80 zł z VAT 60,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Duplex, wysuwana

116,85 zł z VAT 95,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail ST/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

5,82 zł z VAT 4,73 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,18 zł z VAT 3,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator