WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

Producent: Opto

44,72 zł z VAT 36,36 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Zestaw 12 pigtaili (box), włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczny 1 kompletu - 12 szt.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB951Ui-2HnD

MikroTik RB951Ui-2HnD

Bezprzewodowy router/access point oparty na procesorze Atheros 600MHz. Praca w paśmie 2,4 GHz, 5x portów fast Ethernet, 1x port USB, moc nadawcza 1W (30 dBm), anteny 2x2 MIMO o zysku 2,5 dBi

Producent: MikroTik

213,41 zł z VAT 173,50 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

9,51 zł z VAT 7,73 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

8,31 zł z VAT 6,76 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC ABS, 1m

Splitter PLC 1:4 SC/APC ABS, 1m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

61,75 zł z VAT 50,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przełącznica światłowodowa PSN 1 SC 4xDuplex

34,44 zł z VAT 28,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,68 zł z VAT 5,60 zł 2,99 zł netto

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

48,77 zł z VAT 39,65 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator