WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

Producent: Opto

46,48 zł z VAT 37,79 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Zestaw 12 pigtaili (box), włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczny 1 kompletu - 12 szt.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

51,44 zł z VAT 41,82 zł netto

szt

Izopropanol Cleanser IPA 1l

31,98 zł z VAT 26,00 zł netto

szt

MikroTik cAP Lite (RBcAPL-2nD)

MikroTik cAP Lite (RBcAPL-2nD)

802.11b/g/n dual chain, dwie anteny o zysku 1.5 dBi każda, port 10/100 Mb/s Ethernet, pamięć 64 MB RAM

Producent: MikroTik

108,51 zł z VAT 88,22 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657A2

8,02 zł z VAT 6,52 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

45,39 zł z VAT 36,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,49 zł z VAT 2,84 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM1, 1m

6,54 zł z VAT 5,32 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator