WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

Producent: Opto

45,92 zł z VAT 37,33 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Zestaw 12 pigtaili (box), włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczny 1 kompletu - 12 szt.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,47 zł z VAT 54,85 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

18,13 zł z VAT 14,74 zł netto

szt

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

24,71 zł z VAT 20,09 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

9,77 zł z VAT 7,94 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail FC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,82 zł z VAT 3,92 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

9,14 zł z VAT 7,43 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator