WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

Producent: Opto

46,69 zł z VAT 37,96 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Zestaw 12 pigtaili (box), włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczny 1 kompletu - 12 szt.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

18,45 zł z VAT 15,00 zł netto

szt

RouterBoard RB951G-2HnD

RouterBoard RB951G-2HnD

2.4Ghz Access Point, 5x Gigabit Ethernet, USB, 600MHz CPU, 128MB RAM, karta bezprzewodowa w standardzie 802.11b/g/n oraz wbudowana antena DEMO

Producent: MikroTik

297,12 zł z VAT 241,56 zł netto

szt

RouterBoard RB951Ui-2HnD

RouterBoard RB951Ui-2HnD

Bezprzewodowy router/access point oparty na procesorze Atheros 600MHz. Praca w paśmie 2,4 GHz, 5x portów fast Ethernet, 1x port USB, moc nadawcza 1000 W (30 dBm), anteny 2x2 MIMO o zysku 2,5 dBi.

Producent: MikroTik

222,78 zł z VAT 181,12 zł netto

szt

RouterBoard mANTBox 19s (RB921GS-5HPacD-19S)

RouterBoard mANTBox 19s (RB921GS-5HPacD-19S)

5GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 19dBi, procesor 720MHz, 128MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

738,17 zł z VAT 600,14 zł netto

szt

Zaciski do taśmy stalowej 20mm (100szt)

115,62 zł z VAT 94,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

4,98 zł z VAT 4,05 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,41 zł z VAT 4,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator