WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

Producent: Opto

45,21 zł z VAT 36,76 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Zestaw 12 pigtaili (box), włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczny 1 kompletu - 12 szt.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

17,86 zł z VAT 14,52 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,78 zł z VAT 7,14 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,57 zł z VAT 16,72 zł netto

szt

Mufa światłowodowa SX-FOSC-D-48

104,55 zł z VAT 85,00 zł netto

szt

RouterBoard SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)

RouterBoard SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain, 2x2 MIMO, 802.11ac, gigabitowy port Ethernet

Producent: MikroTik

195,37 zł z VAT 158,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/APC, SM, 2m G657A2

5,72 zł z VAT 4,65 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 2m

6,47 zł z VAT 5,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator