WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

Producent: Opto

49,26 zł z VAT 40,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Zestaw 12 pigtaili (box), włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczny 1 kompletu - 12 szt.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

2,25 zł z VAT 1,83 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

9,18 zł z VAT 7,46 zł netto

szt

Izopropanol Cleanser IPA 1l

30,55 zł z VAT 24,84 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

76,12 zł z VAT 61,89 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa PSN 1 SC 4xDuplex

28,29 zł z VAT 23,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

12x Pigtail LC/UPC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

59,68 zł z VAT 48,52 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM1, 2m

5,89 zł z VAT 4,79 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator