WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, MM OM1, 2m

Producent: Opto

5,50 zł z VAT 4,47 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, MM OM1, Loose Tube (Easy Strip) 2m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

156,63 zł z VAT 127,34 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

1,29 zł z VAT 1,05 zł netto

szt

MikroTik hEX (RB750Gr3)

MikroTik hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

219,37 zł z VAT 178,35 zł netto

szt

MikroTik hAP ac lite TC (RB952Ui-5ac2nD-TC)

183,04 zł z VAT 148,81 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 5m

31,45 zł z VAT 25,57 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

12x Pigtail LC/APC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

55,72 zł z VAT 45,30 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

5,92 zł z VAT 4,81 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator