WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

5,12 zł z VAT 4,16 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

20,84 zł z VAT 16,94 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,84 zł z VAT 16,94 zł netto

szt

Antena radiowa Dipol 1RUZ B

29,15 zł z VAT 23,70 zł netto

szt

Kable do zasilaczy buforowych 12V i akumulatora 5/7/12Ah

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 2 OUT

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 2 OUT

1 wejście na kabel magistralowy, 2 wyjścia na kable klienckie, zamykane silikonowymi zatyczkami.

89,75 zł z VAT 72,97 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,23 zł z VAT 3,44 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 2m

6,52 zł z VAT 5,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator