WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

5,17 zł z VAT 4,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 1m (czarny)

1,87 zł z VAT 1,52 zł netto

szt

Szybkozłączki żelowe UY KAT.5e opak 100szt

Szybkozłączki żelowe UY KAT.5e opak 100szt

Złączki przeznaczone na kable o średnicy żył 0,3-0,7mm

Producent: brak danych

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, 12 kolorów

46,46 zł z VAT 37,77 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

9,25 zł z VAT 7,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator