WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

5,07 zł z VAT 4,12 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex (LC Duplex), szara. Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

85,98 zł z VAT 69,90 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,97 zł z VAT 0,79 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

344,36 zł z VAT 279,97 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

11,37 zł z VAT 9,24 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

2,95 zł z VAT 2,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail ST/UPC, MM OM2, 1m

7,60 zł z VAT 6,18 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,85 zł z VAT 3,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator