WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail ST/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

5,82 zł z VAT 4,73 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail ST/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 1m.

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail ST/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

6,61 zł z VAT 5,37 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

4,85 zł z VAT 3,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator