WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail ST/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

5,92 zł z VAT 4,81 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail ST/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

404,67 zł z VAT 329,00 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

25,98 zł z VAT 21,12 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 565,59 zł z VAT 1 272,84 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail FC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

4,91 zł z VAT 3,99 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,14 zł z VAT 4,18 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator