WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

25,57 zł z VAT 20,79 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 1m. Włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

City Media Tornado Pro Max 24

City Media Tornado Pro Max 24

Antena sektorowa 24 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją poziomą zakończona złączem N/ż

Producent: City Media

402,27 zł z VAT 327,05 zł netto

szt

Antena TRANS-DATA LTE KPZ 6/8 MIMO

Antena TRANS-DATA LTE KPZ 6/8 MIMO

Przeznaczona jest do współpracy z modemami LTE (wyposażonymi w dwa złącza antenowe), telefonami lub modemami: GSM, DCS, 3G.

Producent: Trans-Data

252,00 zł z VAT 204,88 zł netto

szt

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

24,18 zł z VAT 19,66 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

6,61 zł z VAT 5,37 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m

10,43 zł z VAT 8,48 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

20,00 zł z VAT 16,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator