WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

25,98 zł z VAT 21,12 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 1m. Włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

zarządzalny przełącznik 24x GE, 2x SFP+

Producent: MikroTik

518,37 zł z VAT 421,44 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC210

Option Gigabit Media Konwerter MC210

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: Option

142,80 zł z VAT 116,10 zł netto

szt

MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

BESTSELLER

MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

Bezprzewodowy router dual band.

Producent: MikroTik

251,34 zł z VAT 204,34 zł netto

szt

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

Producent: TriBrer

126,69 zł z VAT 103,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

25,71 zł z VAT 20,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,48 zł z VAT 8,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator