WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

25,39 zł z VAT 20,64 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 1m. Włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

City Media Tornado Pro Max 24

City Media Tornado Pro Max 24

Antena sektorowa 24 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją poziomą zakończona złączem N/ż

Producent: City Media

402,27 zł z VAT 327,05 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

5,78 zł z VAT 4,70 zł netto

szt

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

24,21 zł z VAT 19,68 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

Producent: TriBrer

134,07 zł z VAT 109,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

14,42 zł z VAT 11,72 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

25,10 zł z VAT 20,41 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator