WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

27,90 zł z VAT 22,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - multimodowy, 50/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 2m (czerwony)

2,83 zł z VAT 2,30 zł netto

szt

Antena TRANS-DATA LTE KPZ 6/8 MIMO

Antena TRANS-DATA LTE KPZ 6/8 MIMO

Przeznaczona jest do współpracy z modemami LTE (wyposażonymi w dwa złącza antenowe), telefonami lub modemami: GSM, DCS, 3G.

Producent: Trans-Data

331,85 zł z VAT 269,80 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm

Producent: Option

140,52 zł z VAT 114,24 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC210

Option Gigabit Media Konwerter MC210

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: Option

115,72 zł z VAT 94,08 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

24,14 zł z VAT 19,63 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 0.5m

23,15 zł z VAT 18,82 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

21,60 zł z VAT 17,56 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator