WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

26,04 zł z VAT 21,17 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - multimodowy, 50/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

City Media Tornado Pro Max 24

City Media Tornado Pro Max 24

Antena sektorowa 24 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją poziomą zakończona złączem N/ż

Producent: City Media

196,80 zł z VAT 160,00 zł netto

szt

Przyłącze Draka MRC240 5GHz N(M) - SMA RP(M), 7m

Przyłącze Draka MRC240 5GHz N(M) - SMA RP(M), 7m

Najpopularnieszy typ przyłącza służący do połączenia większości anten z Access Pointem lub kartą bezprzewodową

Producent: brak danych

59,29 zł z VAT 48,20 zł netto

szt

Antena TRANS-DATA LTE KPZ 6/8 MIMO

Antena TRANS-DATA LTE KPZ 6/8 MIMO

Przeznaczona jest do współpracy z modemami LTE (wyposażonymi w dwa złącza antenowe), telefonami lub modemami: GSM, DCS, 3G.

Producent: Trans-Data

252,00 zł z VAT 204,88 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm

Producent: Option

131,14 zł z VAT 106,62 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

26,19 zł z VAT 21,29 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

24,18 zł z VAT 19,66 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

28,50 zł z VAT 23,17 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator