WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

29,62 zł z VAT 24,08 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - multimodowy, 50/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przyłącze Draka MRC240 5GHz N(M) - SMA RP(M), 7m

Przyłącze Draka MRC240 5GHz N(M) - SMA RP(M), 7m

Najpopularnieszy typ przyłącza służący do połączenia większości anten z Access Pointem lub kartą bezprzewodową

Producent: brak danych

59,29 zł z VAT 48,20 zł netto

szt

Antena TRANS-DATA LTE KPZ 6/8 MIMO

Antena TRANS-DATA LTE KPZ 6/8 MIMO

Przeznaczona jest do współpracy z modemami LTE (wyposażonymi w dwa złącza antenowe), telefonami lub modemami: GSM, DCS, 3G.

Producent: Trans-Data

252,00 zł z VAT 204,88 zł netto

szt

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

121,55 zł z VAT 98,82 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (czerwony)

3,10 zł z VAT 2,52 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC210

Option Gigabit Media Konwerter MC210

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: Option

122,88 zł z VAT 99,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m

34,34 zł z VAT 27,92 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

11,51 zł z VAT 9,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator