WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

22,98 zł z VAT 18,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-A04

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-A04

Kliencka Mini-przełącznica światłowodowa Tracom FOB-А04.

Producent: Tracom

21,70 zł z VAT 17,64 zł netto

szt

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

Producent: TriBrer

138,15 zł z VAT 112,32 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m

33,58 zł z VAT 27,30 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

25,39 zł z VAT 20,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator