WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

26,96 zł z VAT 21,92 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,97 zł z VAT 0,79 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-A04

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-A04

Kliencka Mini-przełącznica światłowodowa Tracom FOB-А04.

Producent: Tracom

25,49 zł z VAT 20,72 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Źródło światła, wizualny lokalizator uszkodzeń, moc 10mW (do 10 km)

Źródło światła, wizualny lokalizator uszkodzeń, moc 10mW (do 10 km)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

110,70 zł z VAT 90,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

33,60 zł z VAT 27,32 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator