WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-ST/UPC, SM, duplex, 0.5m

Producent: Opto

26,20 zł z VAT 21,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC210CS

TP-Link MC210CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 15km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

134,07 zł z VAT 109,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 1m

23,70 zł z VAT 19,27 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m

8,57 zł z VAT 6,97 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator