WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link MC210CS

Producent: TP-Link

130,38 zł z VAT 106,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

TP-Link MC210CS to konwerter światłowodowy Gigabit Ethernet, który umożliwia połączenie segmentów sieci Ethernet z prędkością 1 Gb/s. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym ze złączem SC, umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 15 km.
 
Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-LX wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC210CS zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie odbiera i wysyła sygnał o długości fali 1310nm.
 
Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w obudowie TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Konwerter MC210CS wykorzystując jednomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 15 km.

Najważniejsze cechy:
  • 1x port RJ45 o prędkości 10/100/1000 Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto-MDI/MDIX
  • zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
  • zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15km
MC210CS
Standardy i protokoły
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Podstawowe funkcje
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15km
Porty
1x port SC/UPC 1000 Mb/s 
1x port Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s (Auto MDI/MDIX)
Długość fali
1310nm
Network Media 1000BASE-LX
Światłowód jednomodowy
Kabel sieciowy 1000BASE-T
Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Wskaźniki diod
PWR, Link/Act
Wymiary
94,5 x 73,0 x 27,0 mm
Zasilanie
Zasilacz zewnętrzny
Maksymalny pobór mocy
1,8W
Certyfikaty
FCC, CE, RoHS
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (czerwony)

1,98 zł z VAT 1,61 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 10m (szary)

Patchcord STP kat.5e 10m (szary)

Patchcord ekranowany

16,70 zł z VAT 13,58 zł netto

szt

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9

Śr. czas spawania: 5s, śr. czas zgrzewania: 15s; wbudowany miernik mocy i wizualny lokalizator uszkodzeń VFL

Producent: Signal Fire

5 041,77 zł z VAT 6 348,15 zł 4 099,00 zł netto

szt

Szuflada zapasu kabla 19" 1U, czarna

Szuflada zapasu kabla 19" 1U, czarna

Szuflada zapasu kabla 1U w kolorze czarnym do montażu w szafie Rack 19"

Producent: StalFlex

127,80 zł z VAT 103,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option Media Konwerter MC111

Option Media Konwerter MC111

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Option

118,56 zł z VAT 96,39 zł netto

szt

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.

Producent: MikroTik

184,12 zł z VAT 149,69 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator