WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link MC210CS

Producent: TP-Link

135,18 zł z VAT 109,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

TP-Link MC210CS to konwerter światłowodowy Gigabit Ethernet, który umożliwia połączenie segmentów sieci Ethernet z prędkością 1 Gb/s. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym ze złączem SC, umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 15 km.
 
Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-LX wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC210CS zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie odbiera i wysyła sygnał o długości fali 1310nm.
 
Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w obudowie TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Konwerter MC210CS wykorzystując jednomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 15 km.

Najważniejsze cechy:
  • 1x port RJ45 o prędkości 10/100/1000 Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto-MDI/MDIX
  • zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
  • zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15km
MC210CS
Standardy i protokoły
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Podstawowe funkcje
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15km
Porty
1x port SC/UPC 1000 Mb/s 
1x port Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s (Auto MDI/MDIX)
Długość fali
1310nm
Network Media 1000BASE-LX
Światłowód jednomodowy
Kabel sieciowy 1000BASE-T
Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Wskaźniki diod
PWR, Link/Act
Wymiary
94,5 x 73,0 x 27,0 mm
Zasilanie
Zasilacz zewnętrzny
Maksymalny pobór mocy
1,8W
Certyfikaty
FCC, CE, RoHS
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 5m (niebieski)

5,89 zł z VAT 4,79 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

18,50 zł z VAT 15,04 zł netto

szt

Kabel HDMI 1.4, długość 1.8m

13,53 zł z VAT 11,00 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 12U GetFort, 450mm, drzwi szklane, czarna

648,95 zł z VAT 527,60 zł netto

szt

Rura osłonowa RHDPE 40/3.7mm, czarny-niebieski, 250m

801,96 zł z VAT 652,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti UFiber Active Ethernet (UF-AE)

Ubiquiti UFiber Active Ethernet (UF-AE)

Konwerter światłowodowy do sieci Ethernet

Producent: Ubiquiti Networks

127,85 zł z VAT 103,94 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

168,92 zł z VAT 137,33 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator