WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link MC210CS

Producent: TP-Link

154,68 zł z VAT 125,76 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Konwerter światłowodowy ethernet (media konwerter) TP-Link MC210CS pozwala na połączenie segmentu sieci ethernet 1000base-Tx (skrętka) z segmentem sieci 1000base-FX (światłowód). konwerter wyposażony jest w złącza RJ-45 oraz światłowodowe SC. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 15km z prędkością do 1000Mbps.

Główne cechy:
  • zgodny ze standardami 802.3ab 1000Base-Tx oraz 802.3z 1000Base-Fx
  • 1 port RJ45 i jeden port SC
  • port SC 1000Mbps i auto MDI/MDIX dla protu TX.
  • zapewnia łączność światłowodową 15km dla światłowodów jednomodowych
  • wskaźniki LED
  • zewnętrzny zasilacz
  • Wspierane kable sieciowe i konektory: UTP: cat 5 Twisted-Pair
  • Fiber SC: TX:1310nm;
Wspierane Standardy
IEEE 802.3z  IEEE 802.3ab
Konector
1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack
Maksymalna odległość
RJ45 (Cat.5):100m
  Jednomodowy: 15km
Zasilanie
External Power Adapter. (DC 5V / 2A)
Temperatura pracy
0℃ do 50℃
Temperatura magazynowania
-40℃ do 70℃
Wilgotność
10% - 90% RH Non-condensing
Wymiary
94.5 x 73 x 27 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Gumowa osłona wtyku RJ-45, szara

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1005D

TP-Link TL-SG1005D

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

55,10 zł z VAT 44,80 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-M5-300) PowerBeam M5 22dBi 5GHz 300 MIMO

323,33 zł z VAT 262,87 zł netto

szt

Patch panel UTP 10" kat.5e, 12 portów

Patch panel UTP 10" kat.5e, 12 portów

12-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5 o wysokości 1U do szaf 10"

Producent: brak danych

49,20 zł z VAT 40,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure (RBFTC11)

RouterBoard Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure (RBFTC11)

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.

Producent: MikroTik

141,34 zł z VAT 114,91 zł netto

szt

TP-Link MC111CS

TP-Link MC111CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

113,44 zł z VAT 92,23 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator