WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link MC112CS

Producent: TP-Link

100,42 zł z VAT 81,64 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Konwerter światłowodowy Ethernet (media konwerter) TP-Link MC112CS pozwala na połączenie segmentu sieci Ethernet 10/100Base-TX (skrętka) z segmentem sieci 100base-FX (światłowód). Dzięki zastosowaniu WDM transmisja w obu kierunkach wymaga tylko jednego włókna światłowodu. Konwerter wyposażony jest w złacza RJ-45 oraz światłowodowe SC. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 20km z prędkością do 100Mbps. Po drugiej stronie światłowodu wymagany jest konwerter TP-LINK MC111CS

Główne cechy:
  • zgodny ze standardami 802.3u 10/100Base-Tx oraz 100Base-Fx
  • 1 port RJ45 , 1 port SC
  • autonegocjacja prędkości transferu 10/100Mbps oraz Auto-MDIX automatyczne przełączanie pomiędzy Half-Duplex / Full-Duplex dla portu FX
  • autonegocjacja duplexu dla portu TX
  • autonegocjacja dla 10/100Mbps i auto MID/MID-X dla protu TX.
  • zapewnia łączność światłowodową do 20km dla światłowodów jednomodowych
  • wskaźniki LED
  • zewnętrzny zasilacz
Wspierane Standardy
IEEE 802.3  IEEE 802.3u
Konektor
1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack
Długość fali
TX 1310nm
  RX 1550nm
Maksymalna odległość
RJ45 (Cat.5):100m
  Jednomodowy światłowód: 20km
Zasilanie
Zewnętrzny zasilacz. (DC 5V / 2A)
Temperatura pracy
0℃ do 50℃
Temperatura magazynowania
-40℃ do 70℃
Wilgotność
10% - 90% RH bez kondensacji
Wymiary
94.5 x 73 x 27 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWS 7,2-12

Akumulator MWS 7,2-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 187 (T1)

Producent: MW Power

43,05 zł z VAT 35,00 zł netto

szt

RouterBoard hEX lite (RB750r2)

RouterBoard hEX lite (RB750r2)

5x portów Ethernet, mała plastikowa obudowa, 850MHz CPU, 64MB RAM, router z funkcją Multiprotocol Label Switching, RouterOS L4

Producent: MikroTik

157,64 zł z VAT 128,16 zł netto

szt

Uchwyt kablowy KO5, na przewód okrągły ø 5 mm

6,77 zł z VAT 5,50 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,96 zł z VAT 3,22 zł netto

szt

Ubiquiti (TS-5-PoE) TOUGHSwitch PoE 5p

Ubiquiti (TS-5-PoE) TOUGHSwitch PoE 5p

5-portowy przełącznik Gigabit Ethernet ze wsparciem zasilania PoE dla każdego portu. Idealne rozwiązanie do zasilania urządzeń Ubiquiti.

Producent: Ubiquiti Networks

375,59 zł z VAT 305,36 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link MC110CS

TP-Link MC110CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

100,42 zł z VAT 81,64 zł netto

szt

RouterBoard Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure (RBFTC11)

RouterBoard Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure (RBFTC11)

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.

Producent: MikroTik

142,10 zł z VAT 115,53 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator