WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter do złączy 1,25mm do lokalizatora

Producent: TriBrer

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter umożliwia podłączenie złączy w rozmiarze 1,25 mm do mierników mocy (np. AOP100C), źródeł światła oraz wizualnych lokalizatorów uszkodzeń (np. BML205-10).

Produkty Pokrewne/Powiązane

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

Producent: TriBrer

134,07 zł z VAT 109,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,45 zł z VAT 16,63 zł netto

szt

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,45 zł z VAT 16,63 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4012 (12)

8,61 zł z VAT 7,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE pasywne / 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 426,90 zł z VAT 1 160,08 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX (square one-body)

2,76 zł z VAT 2,24 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

3,21 zł z VAT 2,61 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator