WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter do złączy 1,25mm do lokalizatora

Producent: TriBrer

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter umożliwia podłączenie złączy w rozmiarze 1,25 mm do mierników mocy (np. AOP100C), źródeł światła oraz wizualnych lokalizatorów uszkodzeń (np. BML205-10).

Produkty Pokrewne/Powiązane

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

Producent: TriBrer

126,69 zł z VAT 103,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tacka światłowodowa P4012 (12)

8,79 zł z VAT 7,15 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 50m G657A2

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

szt

MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

BESTSELLER

MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

Bezprzewodowy router dual band.

Producent: MikroTik

257,07 zł z VAT 209,00 zł netto

szt

Przecinarka do tub 3-32mm T-T05

Przecinarka do tub 3-32mm T-T05

regulacja od 3 mm do 32 mm

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 6mm, 100m, żółty

516,60 zł z VAT 420,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

5,71 zł z VAT 4,64 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,51 zł z VAT 2,85 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator