WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter do złączy 1,25mm do lokalizatora

Producent: TriBrer

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter umożliwia podłączenie złączy w rozmiarze 1,25 mm do mierników mocy (np. AOP100C), źródeł światła oraz wizualnych lokalizatorów uszkodzeń (np. BML205-10).

Produkty Pokrewne/Powiązane

Źródło światła, wizualny lokalizator uszkodzeń, moc 10mW (do 10 km)

Źródło światła, wizualny lokalizator uszkodzeń, moc 10mW (do 10 km)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

110,70 zł z VAT 90,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 12V 3A

41,52 zł z VAT 33,76 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

97,42 zł z VAT 79,20 zł netto

szt

Ubiquiti (NBE-5AC-Gen2) NanoBeam 5AC 19 dBi Gen2

519,80 zł z VAT 422,60 zł netto

szt

Przecinarka do tub 3-32mm T-T05

Przecinarka do tub 3-32mm T-T05

regulacja od 3 mm do 32 mm

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Wkręty M2,2 do adapterów światłowodowych (100szt.)

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Adapter MPO MM Simplex typ A

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator