WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter do złączy 1,25mm do lokalizatora

Producent: TriBrer

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter umożliwia podłączenie złączy w rozmiarze 1,25 mm do mierników mocy (np. AOP100C), źródeł światła oraz wizualnych lokalizatorów uszkodzeń (np. BML205-10).

Produkty Pokrewne/Powiązane

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

Producent: TriBrer

126,69 zł z VAT 103,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

8,54 zł z VAT 6,94 zł netto

szt

Stripper-S do tub i kabli światłowodowych

Stripper-S do tub i kabli światłowodowych

Nacinacz tub oraz kabli światłowodowych o średnicach od 1.5 do 3.3 mm.

124,73 zł z VAT 101,41 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

6,68 zł z VAT 5,43 zł netto

szt

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8

Średni czas spawania: 6s, średni czas zgrzewania: 15s; wykonanie do 240 spawów na jednym cyklu ładowania baterii (poj. 7800mAh, czas ładowania 3,5h)

Producent: Signal Fire

5 122,88 zł z VAT 4 164,94 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,36 zł z VAT 2,73 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

1,29 zł z VAT 1,05 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator