WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter do złączy 1,25mm do lokalizatora

Producent: TriBrer

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter umożliwia podłączenie złączy w rozmiarze 1,25 mm do mierników mocy (np. AOP100C), źródeł światła oraz wizualnych lokalizatorów uszkodzeń (np. BML205-10).

Produkty Pokrewne/Powiązane

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

Producent: TriBrer

126,69 zł z VAT 103,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-A04

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-A04

Kliencka Mini-przełącznica światłowodowa Tracom FOB-А04.

Producent: Tracom

22,53 zł z VAT 18,32 zł netto

szt

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

25,26 zł z VAT 20,54 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m

10,95 zł z VAT 8,90 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

26,49 zł z VAT 21,54 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

6,83 zł z VAT 5,55 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX (rectangle one-body)

2,48 zł z VAT 2,02 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,75 zł z VAT 1,42 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator