WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Źródło światła, wizualny lokalizator uszkodzeń, moc 10mW (do 10 km)

110,70 zł z VAT 90,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

TriBrer BML205-10 to niewielkich rozmiarów wizualny lokalizator uszkodzeń (VFL, pióro świetlne, wizualne źródło światła, źródło światła widzialnego). Służy do szybkiego i dokładnego określania miejsca uszkodzenia włókien światłowodowych z wykorzystaniem światła widzialnego o długości fali 650nm.
 
Moc testera 10mW zapewnia zasięg pracy do 10km po włóknie SM i do 5 km po włóknie MM. Pióro świetlne BML205-10 jest wyposażone w uniwersalne złącze, pozwalające na podłączenie do wszystkich złączy optycznych o rozmiarze 2,5mm (SC, ST, FC, E2000). Po instalacji dodatkowego adaptera możliwa jest diagnostyka złącz 1,25 mm (LC, MTRJ, MU, F3000). Lokalizator może być stosowany zarówno z kablami jednomodowymi, jak i wielomodowymi oraz pracuje w dwóch trybach (pulsacyjnym lub ciągłym).
 
Urządzenie wyposażone zostało w osłonę przeciwkurzową, zapobiegającą przedostawaniu się zanieczyszczeń do złącza pomiarowego oraz przypadkowemu skierowaniu źródła światła w kierunku oczu. Zasilane jest standardowymi bateriami AA, które zapewniają zasilanie do 60 godzin. Wizualny lokalizator uszkodzeń jest także narzędziem wykorzystywanym do sprawdzania montażu złączy optycznych i spawów mechanicznych.
 
Najważniejsze cechy:
  • uniwersalne złącze 2,5mm
  • moc wyjściowa: ≥10mW
  • zasięg działania: 8~10km
  • długość fali światła: 650nm
  • zasilanie: 2x bateria AA 1,5V
  • praca w trybie ciągłym i pulsacyjnym
  • długi czas pracy na baterii - do 60h
  • wytrzymała obudowa odporna na upadki i zanieczyszczenia
  • kieszonkowy rozmiar
  • wskaźnik niskiego stanu baterii
TriBrer BML205-10
 
Nadajnik
LED
Długość fali
650 nm (±20 nm)
Moc wyjściowa
≥10 mW
Zasięg pracy
8~10 km
Częstotliwość modulacji
2 Hz
Rodzaj obsługiwanego światłowodu
jednomodowy wielomodowy
Zasilanie
2x baterie alkaliczne AA, 1,5 V (brak w zestawie)
Dopuszczalna temperatura pracy
-10~50°C
Dopuszczalna wilgotność powietrza
<90%, bez kondensacji
Waga
80 g
Wymiary
175 × 26 × 26mm

Produkty Pokrewne/Powiązane

Źródło światła, wizualny lokalizator uszkodzeń, moc 30mW (do 25 km)

Źródło światła, wizualny lokalizator uszkodzeń, moc 30mW (do 25 km)

Moc wyjściowa: ≥30mW, zasięg działania: 25km, długość fali światła: 650nm

172,20 zł z VAT 140,00 zł netto

szt

Źródło światła, wizualny lokalizator uszkodzeń, moc 20mW (do 17 km)

Źródło światła, wizualny lokalizator uszkodzeń, moc 20mW (do 17 km)

Moc wyjściowa: ≥20mW, zasięg działania: 17km, długość fali światła: 650nm

141,45 zł z VAT 115,00 zł netto

szt

Adapter do złączy 1,25mm do lokalizatora

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,37 zł z VAT 3,55 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m

23,68 zł z VAT 19,25 zł netto

szt

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

243,85 zł z VAT 198,25 zł netto

szt

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

zarządzalny przełącznik 24x GE, 2x SFP+

Producent: MikroTik

730,62 zł z VAT 594,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Pigtail ST/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

8,08 zł z VAT 6,57 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mikroskop ręczny inspekcji złącz światłowodowych MDL: CL-400x

Mikroskop ręczny inspekcji złącz światłowodowych MDL: CL-400x

Mikroskop inspekcyjny przenośny MDL: CL-400x, powiększenie x400. W komplecie adapter 2.5 oraz 1.25mm

1 114,02 zł z VAT 905,71 zł netto

szt

Źródło światła 1310/1550nm -7dBm (OLS-UP30A-2L)

Źródło światła 1310/1550nm -7dBm (OLS-UP30A-2L)

Źródło światła 1310/1550nm, moc wyjściowa -7dBm

791,75 zł z VAT 643,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator