WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

5,73 zł z VAT 4,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Antena telewizyjna 44/21-48 DVB-T/T2 UHF Tri Digit

Antena telewizyjna 44/21-48 DVB-T/T2 UHF Tri Digit

Tri Digit jest anteną 44-elementową na kanały 21-48

Producent: Dipol

132,35 zł z VAT 107,60 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

97,42 zł z VAT 79,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m G657A2

32,89 zł z VAT 26,74 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657A2

11,93 zł z VAT 9,70 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1270, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1270, DDM

(WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

191,79 zł z VAT 155,93 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail ST/UPC, MM OM1, 1m

7,91 zł z VAT 6,43 zł netto

szt

Pigtail FC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

5,61 zł z VAT 4,56 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator