WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, 12 kolorów

Producent: Opto

49,94 zł z VAT 40,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Zestaw 12 pigtaili (box), włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczny 1 kompletu - 12 szt.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

18,60 zł z VAT 15,12 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tacka światłowodowa na 24 spawy

16,61 zł z VAT 13,50 zł netto

szt

Uchwyt na szynę DIN 35mm

12,05 zł z VAT 9,80 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE pasywne / 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 445,15 zł z VAT 1 174,92 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail ST/UPC, SM, 1m G657A2

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 3m G657A2

6,41 zł z VAT 5,21 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator