WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, 12 kolorów

Producent: Opto

50,45 zł z VAT 41,02 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Zestaw 12 pigtaili (box), włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczny 1 kompletu - 12 szt.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

2,24 zł z VAT 1,82 zł netto

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

50,45 zł z VAT 41,02 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

210,80 zł z VAT 171,38 zł netto

szt

Tacka światłowodowa na 24 spawy

16,61 zł z VAT 13,50 zł netto

szt

Uchwyt na szynę DIN 35mm

12,05 zł z VAT 9,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/APC, SM, 2m

5,44 zł z VAT 4,42 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 3m G657A2

6,47 zł z VAT 5,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator