WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, 12 kolorów

Producent: Opto

49,97 zł z VAT 40,63 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Zestaw 12 pigtaili (box), włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczny 1 kompletu - 12 szt.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

67,16 zł z VAT 54,60 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

344,36 zł z VAT 279,97 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,63 zł z VAT 2,95 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A

9,77 zł z VAT 7,94 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,19 zł z VAT 6,66 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,58 zł z VAT 2,91 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1.5m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,35 zł z VAT 2,72 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator