WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, 12 kolorów

Producent: Opto

46,63 zł z VAT 37,91 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Zestaw 12 pigtaili (box), włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczny 1 kompletu - 12 szt.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

77,80 zł z VAT 63,25 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

737,23 zł z VAT 599,37 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 662,96 zł z VAT 1 352,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A

9,11 zł z VAT 7,41 zł netto

szt

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/QSFP28 direct attach cable 1m

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/QSFP28 direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

106,08 zł z VAT 86,24 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,49 zł z VAT 3,65 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

10,16 zł z VAT 8,26 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator