WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, 12 kolorów

Producent: Opto

49,50 zł z VAT 40,24 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Zestaw 12 pigtaili (box), włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczny 1 kompletu - 12 szt.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR940N

TP-Link TL-WR940N

Standard 802.11n, prędkości przesyłania danych do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

88,50 zł z VAT 71,95 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

9,62 zł z VAT 7,82 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-LR-5) UniFi UAP-AC LR 5-pack

Ubiquiti (UAP-AC-LR-5) UniFi UAP-AC LR 5-pack

W zestawie 5 urządzeń. Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti Networks

2 165,85 zł z VAT 1 760,85 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

230,77 zł z VAT 187,62 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail FC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,26 zł z VAT 4,28 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

53,97 zł z VAT 43,88 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator