WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, 12 kolorów

Producent: Opto

45,34 zł z VAT 36,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Zestaw 12 pigtaili (box), włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczny 1 kompletu - 12 szt.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,81 zł z VAT 7,16 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

283,53 zł z VAT 230,51 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Duplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Duplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

77,49 zł z VAT 63,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

Ubiquiti (NS-5ACL, LOCO5AC) NanoStation Loco 5AC

Ubiquiti (NS-5ACL, LOCO5AC) NanoStation Loco 5AC

Praca w paśmie 5 GHz, 1x Giagbitowy port Ethernet, zysk anteny 13dBi

Producent: Ubiquiti Networks

218,94 zł z VAT 178,00 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

5,60 zł z VAT 4,55 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,68 zł z VAT 4,62 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator