WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Producent: Option

46,38 zł z VAT 37,71 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1550nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 3km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt satelitarny 38/300/600 (4 otwory)

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para (S-3553LC20D)

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para (S-3553LC20D)

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

253,81 zł z VAT 206,35 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1016DE

TP-Link TL-SG1016DE

Inteligentny 16-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

348,74 zł z VAT 283,53 zł netto

szt

Zasilacz 9V 0.5A

Zasilacz 9V 0.5A

Zasilacz np. do urządzeń firmy TP-Link

Producent: brak danych

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

78,62 zł z VAT 63,92 zł netto

szt

79,97 zł z VAT 65,02 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator