WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Producent: Option

39,73 zł z VAT 32,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1550nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 3km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m

17,40 zł z VAT 14,15 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

19,70 zł z VAT 16,02 zł netto

szt

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Najwyższej jakości zewnętrzna skrętka komputerowa

Producent: NetSet

354,24 zł z VAT 288,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

55,77 zł z VAT 45,34 zł netto

szt

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit) Lite

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit) Lite

Precyzyjny uchwyt (wersja Lite) przeznaczony do regulacji bezprezwodowego urządzenia MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit).

118,08 zł z VAT 96,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 40km, DDM

Producent: Option

92,79 zł z VAT 75,44 zł netto

szt

TP-Link TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B

1000Base-BX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator