WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Producent: Option

45,58 zł z VAT 37,06 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1550nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 3km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

76,86 zł z VAT 62,49 zł netto

szt

MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

5 gigabitowych portów Ethernet, SFP, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

436,65 zł z VAT 355,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik PWR-Line AP (PL7411-2nD)

MikroTik PWR-Line AP (PL7411-2nD)

Transmiter sieciowy: 1x port fast ethernet, z wbudowanym radiem 2,4Ghz, IEEE 802.11 b/g/n, 2x2 MIMO dual-chain, o prędkości 300Mb/s.

Producent: MikroTik

177,38 zł z VAT 144,21 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

114,23 zł z VAT 92,87 zł netto

szt

Option S-3553LC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310/1550, DDM, para, Industrial

Option S-3553LC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310/1550, DDM, para, Industrial

Para wkładek SFP przeznaczonych do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

203,18 zł z VAT 165,19 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator