WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Producent: Option

32,55 zł z VAT 26,46 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1550nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 3km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Panel RACK 19" RB260/RB951 1U

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

szt

MikroTik Chateau LTE18 ax (S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA)

MikroTik Chateau LTE18 ax (S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA)

Dwupasmowy access point z obsługą LTE kat. 18 i WiFi 6, AX1800

Producent: MikroTik

1 093,22 zł z VAT 888,80 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

4,21 zł z VAT 3,42 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

344,36 zł z VAT 279,97 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Simplex, wysuwana

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Simplex, wysuwana

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

227,30 zł z VAT 184,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

49,59 zł z VAT 40,32 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator