WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Producent: Option

46,88 zł z VAT 38,11 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1550nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 3km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt odciągowy Telcom AC-10, L-360, 5-8mm

Uchwyt odciągowy Telcom AC-10, L-360, 5-8mm

Uchwyt odciągowy polecany do uniwersalnych kabli okrągłych o średnicy zewnętrznej ~5.0-8.0mm.

Producent: Telcom

14,05 zł z VAT 11,42 zł netto

szt

Koszulka T-Shirt Mikrotik M (MTTS-M)

25,24 zł z VAT 20,52 zł netto

szt

Tacka światłowodowa na 24 spawy

16,61 zł z VAT 13,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

80,81 zł z VAT 65,70 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

55,62 zł z VAT 45,22 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator