WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP 1.25Gbps, SC SM, 80km, WDM TX 1550/RX1490

Producent: Optec

530,50 zł z VAT 431,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Port
1x 1,25 Gbps SC SM
Długość fali TX
1550 nm
Długość fali RX
1490 nm
Zasięg portu
80 km
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Wave  Division Multiplexing (WDM)
tak
Typ modułu
SFP

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

51,94 zł z VAT 42,23 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

81,76 zł z VAT 66,47 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator