WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Producent: Option

64,51 zł z VAT 52,45 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps SC SM
Długość fali TX
1550nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 20km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC111CS

TP-Link MC111CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

113,44 zł z VAT 92,23 zł netto

szt

Opaska zaciskowa czarna 2.5mm x 20cm

Opaska zaciskowa czarna 2.5mm x 20cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

szt

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5, TP-Link WA5210G z regulacją kąta nachylenia anteny ±10°

7,13 zł z VAT 5,80 zł netto

szt

RouterBoard Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure (RBFTC11)

RouterBoard Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure (RBFTC11)

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.

Producent: MikroTik

141,34 zł z VAT 114,91 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Akumulator MWL 120-12 Long Life

Akumulator MWL 120-12 Long Life

Projektowana żywotność wynosi 10-12 lat dla 20-25 °C

Producent: MW Power

833,94 zł z VAT 678,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SM221B

TP-Link TL-SM221B

100Base-BX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 15km

Producent: TP-Link

179,58 zł z VAT 146,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-SM221A

TP-Link TL-SM221A

100Base-BX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 15km

Producent: TP-Link

179,58 zł z VAT 146,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator