WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Producent: Option

48,43 zł z VAT 39,37 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1550nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 20km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 10m (niebieski)

10,80 zł z VAT 8,78 zł netto

szt

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 15cm

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 15cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

3,44 zł z VAT 2,80 zł netto

szt

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

98,15 zł z VAT 79,80 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-LR) UniFi Access Point AC Long-Range

434,52 zł z VAT 353,27 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

50,04 zł z VAT 40,68 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

100,90 zł z VAT 82,03 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

40,27 zł z VAT 32,74 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator