WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

108,93 zł z VAT 88,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 16,85 zł

Dostępność: Dostępny

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U, zaprojektowany do montażu w szafach rack 19". Jest przeznaczony do pracy w instalacjach teleinformatycznych, które nie są narażone na działanie zakłóceń elektromagnetycznych. Zintegrowana półka kablowa pozwala na wygodne organizowanie i mocowanie kabli za pomocą opasek samozaciskowych oraz redukcję obciążeń w wiązkach kablowych.
 
Złącza szczelinowe typu Krone posiadają kolorowe kodowanie ułatwiające prawidłową instalację okablowania w standardach T568A i T568B. Każdy z portów posiada własną numerację. Prosty dostęp do złącz z tyłu panela zapewnia łatwą konserwację oraz rekonfigurację połączeń. Każdy punkt krosowy jest wyposażony w pole opisowe, ułatwiające oznaczanie portów.
 
Obudowa została wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej walcowanej na zimno, malowanej proszkowo. Patch panel posiada parametry transmisyjne zgodne z wytycznymi EN50173 dla klasy D (kat.5E) oraz częstotliwość pracy do 100 MHz, pozwalające na transmisję Gigabit Ethernet.
 
Najważniejsze cechy:
  • 24-porty RJ-45
  • klasa D (kat.5e)
  • montaż w szafach rack 19"
  • nieekranowany
  • kolor czarny
  • półka do organizowania kabli

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2x porty Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

320,11 zł z VAT 260,25 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

36,31 zł z VAT 29,52 zł netto

szt

Licencja MikroTik Level 4 / CHR P1 (AP+Bridge)

130,45 zł z VAT 106,06 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 6U, 350mm, drzwi szklane, szara

BESTSELLER

Szafa wisząca 19" 6U, 350mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 6U 19", 520x330x350 mm, drzwi szklane

Producent: StalFlex

265,00 zł z VAT 215,45 zł netto

szt

TP-Link TL-SG3452

TP-Link TL-SG3452

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 48x portów Gigabit Ethernet, 4x sloty SFP

Producent: TP-Link

1 709,70 zł z VAT 1 390,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patch panel STP 19" kat.6, 48 portów z listwą

Patch panel STP 19" kat.6, 48 portów z listwą

48-portowy ekranowany patch panel kategorii 6 o wysokości 1U, zaprojektowany do montażu w szafach rack 19"

312,67 zł z VAT 254,20 zł netto

szt

Patch panel UTP 10" kat.5e, 12 portów

Patch panel UTP 10" kat.5e, 12 portów

12-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5 o wysokości 1U do szaf 10"

51,60 zł z VAT 41,95 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator