WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Producent: brak danych

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U, zaprojektowany do montażu w szafach rack 19". Jest przeznaczony do pracy w instalacjach teleinformatycznych, które nie są narażone na działanie zakłóceń elektromagnetycznych. Zintegrowana półka kablowa pozwala na wygodne organizowanie i mocowanie kabli za pomocą opasek samozaciskowych oraz redukcję obciążeń w wiązkach kablowych.
 
Złącza szczelinowe typu Krone posiadają kolorowe kodowanie ułatwiające prawidłową instalację okablowania w standardach T568A i T568B. Każdy z portów posiada własną numerację. Prosty dostęp do złącz z tyłu panela zapewnia łatwą konserwację oraz rekonfigurację połączeń. Każdy punkt krosowy jest wyposażony w pole opisowe, ułatwiające oznaczanie portów.
 
Obudowa została wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej walcowanej na zimno, malowanej proszkowo. Patch panel posiada parametry transmisyjne zgodne z wytycznymi EN50173 dla klasy D (kat.5E) oraz częstotliwość pracy do 100 MHz, pozwalające na transmisję Gigabit Ethernet.
 
Najważniejsze cechy:
  • 24-porty RJ-45
  • klasa D (kat.5e)
  • montaż w szafach rack 19"
  • nieekranowany
  • kolor czarny
  • półka do organizowania kabli

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail U.FL - RP-SMA/ż (30 cm)

15,90 zł z VAT 12,93 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,01 zł z VAT 3,26 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (fioletowy)

2,52 zł z VAT 2,05 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-M) UniFi AP AC Mesh

406,85 zł z VAT 330,77 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

22,08 zł z VAT 17,95 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patch panel STP 19" kat.6, 24 porty z listwą

Patch panel STP 19" kat.6, 24 porty z listwą

24-portowy ekranowany patch panel kategorii 6 o wysokości 1U

Producent: brak danych

183,18 zł z VAT 148,93 zł netto

szt

Patch panel UTP 19" kat.6, 24 porty z listwą

Patch panel UTP 19" kat.6, 24 porty z listwą

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 6 o wysokości 1U

Producent: brak danych

111,93 zł z VAT 91,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator