WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Producent: Option

42,89 zł z VAT 34,87 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps SC SM
Długość fali TX
1550nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 3km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SG1008D

TP-Link TL-SG1008D

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

88,56 zł z VAT 72,00 zł netto

szt

Stripper-S do tub i kabli światłowodowych

Stripper-S do tub i kabli światłowodowych

Nacinacz tub oraz kabli światłowodowych o średnicach od 1.5 do 3.3 mm.

125,04 zł z VAT 101,66 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

77,80 zł z VAT 63,25 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 50m G657A2

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

szt

Mercusys MR50G

Mercusys MR50G

Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy AC1900

Producent: Mercusys

158,67 zł z VAT 129,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

50,16 zł z VAT 40,78 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-10G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack

735,72 zł z VAT 598,15 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator