WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

Producent: Opto

24,86 zł z VAT 20,21 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zaciskarka złączy RJ-45 HT-L2182R

Zaciskarka złączy RJ-45 HT-L2182R

"Wyczynowa" zaciskarka z najwyższej półki

Producent: Hanlong

134,50 zł z VAT 109,35 zł netto

szt

Uchwyt kablowy 40x40

4,61 zł z VAT 3,75 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,71 zł z VAT 3,83 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

9,59 zł z VAT 7,80 zł netto

szt

Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC

113,16 zł z VAT 92,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

27,06 zł z VAT 22,00 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

27,24 zł z VAT 22,15 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator