WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

Producent: Opto

19,16 zł z VAT 15,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 0.5m

16,30 zł z VAT 13,25 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 13dBi na pasmo 5GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 10 km. DEMO

Producent: Ubiquiti

277,01 zł z VAT 225,21 zł netto

szt

Ubiquiti Injector PoE+, 802.3at (U-POE-at)

Ubiquiti Injector PoE+, 802.3at (U-POE-at)

Gigabitowy Adapter PoE przeznaczony do zasilania urządzeń 802.3at PoE+ 30W

Producent: Ubiquiti

68,84 zł z VAT 55,97 zł netto

szt

Ubiquiti (USG) UniFi Security Gateway

500,93 zł z VAT 407,26 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik LHG LTE6 kit (RBLHGR&R11e-LTE6)

MikroTik LHG LTE6 kit (RBLHGR&R11e-LTE6)

LHG obsługujące pasma 2G, 3G, 4G, LTE kat.6 z funkcja agregacji pasm. Posiada zintegrowaną antenę o zysku energetycznym 17 dBi.

Producent: MikroTik

754,15 zł z VAT 613,13 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 200m G657A2

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

szt

Ubiquiti UFiber ODN Cable, 10 Gbps, OM3, Duplex, LC, 0.5m (UOC-0.5)

20,86 zł z VAT 16,96 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator