WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

Producent: Opto

21,25 zł z VAT 17,28 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN

Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN

Smart Switch, 24x porty Gigabit Ethernet, 1x SFP, standard 802.11b/g/n, Dual Chain, procesor Qualcomm Atheros AR9344 600MHz, 128MB RAM, RouterOS L5, dotykowy ekran LCD, metalowa obudowa.

Producent: MikroTik

784,57 zł z VAT 637,86 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,42 zł z VAT 2,78 zł netto

szt

RouterBoard DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

RouterBoard DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

169,22 zł z VAT 137,58 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 7m G657A2

27,87 zł z VAT 22,66 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

1 430,67 zł z VAT 1 163,15 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

19,11 zł z VAT 15,54 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

8,22 zł z VAT 6,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator