WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

Producent: Opto

21,32 zł z VAT 17,33 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 24V 1A dla płyt RouterBoard

Zasilacz 24V 1A dla płyt RouterBoard

Zasilacz przeznaczony do RB433/RB333

Producent: brak danych

23,14 zł z VAT 18,81 zł netto

szt

TP-Link TL-SM311LM

TP-Link TL-SM311LM

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: TP-Link

77,48 zł z VAT 62,99 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

61,70 zł z VAT 50,16 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

65,20 zł z VAT 53,01 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 5m

33,58 zł z VAT 27,30 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 5m

27,63 zł z VAT 22,46 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator