WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 5m

Producent: Opto

35,71 zł z VAT 29,03 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - multimodowy, 50/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 5m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

23,75 zł z VAT 19,31 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 7m G657A2

29,74 zł z VAT 24,18 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator