WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 5m

Producent: Opto

34,54 zł z VAT 28,08 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 5m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 200m G657A2

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/UPC, SM, duplex, 5m

39,24 zł z VAT 31,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator