WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 20m

Producent: Opto

89,70 zł z VAT 72,93 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM3) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 20m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

21,89 zł z VAT 17,80 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 25m G657B3 EasyBend

45,73 zł z VAT 37,18 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator