WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

Producent: Opto

49,82 zł z VAT 40,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 30m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 7m G657A2

27,95 zł z VAT 22,72 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator