WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

Producent: Opto

50,47 zł z VAT 41,03 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 30m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

40,71 zł z VAT 33,10 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

74,37 zł z VAT 60,46 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Moc 20dBm, standard 802.11ac

Producent: Ubiquiti Networks

380,07 zł z VAT 309,00 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

101,51 zł z VAT 82,53 zł netto

szt

D-Link DGS-1510-28X

D-Link DGS-1510-28X

Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 28-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 24x gigabitowe porty Ethernet i 4x porty 10GbE SFP+.

Producent: D-Link

1 341,77 zł z VAT 1 090,87 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

21,24 zł z VAT 17,27 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

28,60 zł z VAT 23,25 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator