WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

Producent: Opto

57,29 zł z VAT 46,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 30m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 7m

25,49 zł z VAT 20,72 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

20,43 zł z VAT 16,61 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m

72,03 zł z VAT 58,56 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

86,17 zł z VAT 70,06 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Moc 20dBm, standard 802.11ac

Producent: Ubiquiti Networks

486,40 zł z VAT 395,45 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 2m

28,43 zł z VAT 23,11 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

23,05 zł z VAT 18,74 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator