WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

Producent: Opto

48,55 zł z VAT 39,47 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 30m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 10m

13,38 zł z VAT 10,88 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 20m G657A2

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator