WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

Producent: Opto

56,12 zł z VAT 45,63 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 30m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m

70,55 zł z VAT 57,36 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Moc 20dBm, standard 802.11ac

Producent: Ubiquiti Networks

484,50 zł z VAT 393,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

101,33 zł z VAT 82,38 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

21,49 zł z VAT 17,47 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

D-Link DGS-1510-28X

D-Link DGS-1510-28X

Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 28-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 24x gigabitowe porty Ethernet i 4x porty 10GbE SFP+.

Producent: D-Link

1 572,28 zł z VAT 1 278,28 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m

8,94 zł z VAT 7,27 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 2m

26,30 zł z VAT 21,38 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator