WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Producent: MikroTik

218,64 zł z VAT 177,76 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Typ modułu
SFP+
Porty
2x LC
Długość fali TX
850nm
Długość fali RX
850nm
Zasięg portu
300m
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód wielomodowy 50/125, 62.5/125, 100/140 µm

Produkty Pokrewne/Powiązane

Option S+85DLC03D, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S+85DLC03D, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

130,18 zł z VAT 105,84 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik hAP ac3 (RBD53iG-5HacD2HnD)

MikroTik hAP ac3 (RBD53iG-5HacD2HnD)

Bezprzewodowy router dual band z portem USB i odłączalnymi antenami

Producent: MikroTik

420,89 zł z VAT 342,19 zł netto

szt

Wtyk RJ45 CAT5E UTP 8p8c KRJ45/5SLD (drut)

Wtyk RJ45 CAT5E UTP 8p8c KRJ45/5SLD (drut)

Nieekranowane złącze RJ45 8p8c UTP kat.5e zaciskane na przewody typu drut

Producent: Solarix

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.6

0,34 zł z VAT 0,28 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-30-12

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-30-12

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Producent: Mantar

126,69 zł z VAT 103,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 13dBi na pasmo 5GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 10 km. DEMO

Producent: Ubiquiti

279,43 zł z VAT 227,18 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik XQ+31LC02D QSFP28 100G, SM LC, 2km

MikroTik XQ+31LC02D QSFP28 100G, SM LC, 2km

Wkładka QSFP28 100Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2216 oraz CRS504

Producent: MikroTik

874,58 zł z VAT 711,04 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator