WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Producent: MikroTik

209,44 zł z VAT 170,28 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Typ modułu
SFP+
Porty
2x LC
Długość fali TX
850nm
Długość fali RX
850nm
Zasięg portu
300m
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód wielomodowy 50/125, 62.5/125, 100/140 µm

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

8x Gigabit Ethernet, 2x SFP+, ekran LCD, 36-rdzeniowy procesor 1.2GHz, 8GB pamięci RAM, RouterOS L6, 1U.

Producent: MikroTik

4 738,69 zł z VAT 3 852,59 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+

(nowa wersja - R2) CCR1036-8G-2S+ ver.2
8x Gigabit Ethernet, 2x SFP+, ekran LCD, 36-rdzeniowy procesor 1.2GHz, port USB, dwa zasilacze redundantne, slot M.2, 4GB pamięci RAM, RouterOS L6, 1U

Producent: MikroTik

4 005,63 zł z VAT 3 256,61 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 15cm

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 15cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

3,44 zł z VAT 2,80 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

18,18 zł z VAT 14,78 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 2m (szary)

3,62 zł z VAT 2,94 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

104,72 zł z VAT 85,14 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 1m

21,25 zł z VAT 17,28 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Precyzyjny uchwyt przeznaczony do regulacji bezprezwodowego urządzenia MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit).

239,85 zł z VAT 195,00 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)

MikroTik zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)

Zasilacz DC do urządzeń Cloud Core Router w rewizji r2.

Producent: MikroTik

183,27 zł z VAT 149,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator