WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Producent: MikroTik

209,40 zł z VAT 170,24 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Typ modułu
SFP+
Porty
2x LC
Długość fali TX
850nm
Długość fali RX
850nm
Zasięg portu
300m
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód wielomodowy 50/125, 62.5/125, 100/140 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa czarna 3.6mm x 30cm

Opaska zaciskowa czarna 3.6mm x 30cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

11,07 zł z VAT 9,00 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-30-12

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-30-12

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Producent: Mantar

87,33 zł z VAT 71,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tacka światłowodowa P4112 (12)

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Organizer kabli poziomy 1U

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi.

Producent: brak danych

2,94 zł z VAT 2,39 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik osłona Sleeve30 do mANT 30

366,44 zł z VAT 297,92 zł netto

szt

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1490nm, 10KM, DDM (S+C49DLC10D)

729,14 zł z VAT 592,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator