WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Producent: MikroTik

205,66 zł z VAT 167,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Typ modułu
SFP+
Porty
2x LC
Długość fali TX
850nm
Długość fali RX
850nm
Zasięg portu
300m
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód wielomodowy 50/125, 62.5/125, 100/140 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa biała 4.8mm x 38cm

Opaska zaciskowa biała 4.8mm x 38cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

17,87 zł z VAT 14,53 zł netto

szt

Organizer kabli poziomy 1U

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

szt

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

103,76 zł z VAT 84,36 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 5m

195,37 zł z VAT 158,84 zł netto

szt

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1510nm, 10KM, DDM (S+C51DLC10D)

729,14 zł z VAT 592,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator