WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Producent: MikroTik

217,56 zł z VAT 176,88 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Typ modułu
SFP+
Porty
2x LC
Długość fali TX
850nm
Długość fali RX
850nm
Zasięg portu
300m
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód wielomodowy 50/125, 62.5/125, 100/140 µm

Produkty Pokrewne/Powiązane

Option S+85DLC03D, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S+85DLC03D, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

127,08 zł z VAT 103,32 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-UTP-PE

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny, SXKD-5E-UTP-PE

Zewnętrzny nieekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE, klasa reakcji na ogień Fca, box 305m

Producent: Solarix

477,30 zł z VAT 388,05 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 2m

24,67 zł z VAT 20,06 zł netto

szt

Teltonika RUTX50 router 5G

Teltonika RUTX50 router 5G

Przemysłowy router 5G wyposażony w 5x portów Gigabit Ethernet, dwuzakresowe WiFi o standardzie 802.11ac, Dual-SIM, GNSS (GPS), port USB, 4-rdzeniowy procesor ARM Cortex A7 717MHz, 256 MB pamięci RAM i oprogramowanie RutOS do zaawansowanych rozwiązań sieciowych

Producent: Teltonika

2 359,93 zł z VAT 1 918,64 zł netto

szt

MikroTik RB4011iGS+RM

MikroTik RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM

Producent: MikroTik

832,18 zł z VAT 676,57 zł netto

szt

Pigtail U.FL - RP-SMA/ż (10 cm)

16,79 zł z VAT 13,65 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

Producent: MikroTik

217,56 zł z VAT 176,88 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator