WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Producent: MikroTik

210,80 zł z VAT 171,38 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Typ modułu
SFP+
Porty
2x LC
Długość fali TX
850nm
Długość fali RX
850nm
Zasięg portu
300m
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód wielomodowy 50/125, 62.5/125, 100/140 µm

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

8x Gigabit Ethernet, 2x SFP+, ekran LCD, 36-rdzeniowy procesor 1.2GHz, 8GB pamięci RAM, RouterOS L6, 1U.

Producent: MikroTik

4 769,30 zł z VAT 3 877,48 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+

(nowa wersja - R2) CCR1036-8G-2S+ ver.2
8x Gigabit Ethernet, 2x SFP+, ekran LCD, 36-rdzeniowy procesor 1.2GHz, port USB, dwa zasilacze redundantne, slot M.2, 4GB pamięci RAM, RouterOS L6, 1U

Producent: MikroTik

4 031,51 zł z VAT 3 277,65 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

18,31 zł z VAT 14,89 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy czołowy 40

25,71 zł z VAT 20,90 zł netto

szt

MikroTik RouterBoard RB912UAG-2HPnD

MikroTik RouterBoard RB912UAG-2HPnD

Platforma (CPU 600MHz, 64MB RAM) typu CPE wyposażona w zintegrowany moduł radiowy pracujący w paśmie 2,4GHz 802.11b/g/n (moc nadajnika do 30dBm/1000mW). 2x MMCX, 1x USB, 1x mPCIe 1x SIM.

Producent: MikroTik

289,85 zł z VAT 235,65 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-UTP-PE

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-UTP-PE

Zewnętrzny nieekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

338,25 zł z VAT 275,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 1m

20,69 zł z VAT 16,82 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Kabel transmisyjny Null Modem 9F/9F RS232, 1.8m

17,22 zł z VAT 14,00 zł netto

szt

MikroTik PWR-Line AP (PL7411-2nD)

MikroTik PWR-Line AP (PL7411-2nD)

Transmiter sieciowy: 1x port fast ethernet, z wbudowanym radiem 2,4Ghz, IEEE 802.11 b/g/n, 2x2 MIMO dual-chain, o prędkości 300Mb/s.

Producent: MikroTik

158,10 zł z VAT 128,54 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator