WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Producent: MikroTik

236,50 zł z VAT 192,28 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Typ modułu
SFP+
Porty
2x LC
Długość fali TX
850nm
Długość fali RX
850nm
Zasięg portu
300m
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód wielomodowy 50/125, 62.5/125, 100/140 µm

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

8x Gigabit Ethernet, 2x SFP+, ekran LCD, 36-rdzeniowy procesor 1.2GHz, 8GB pamięci RAM, RouterOS L6, 1U.

Producent: MikroTik

5 883,05 zł z VAT 4 782,97 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+

(nowa wersja - R2) CCR1036-8G-2S+ ver.2
8x Gigabit Ethernet, 2x SFP+, ekran LCD, 36-rdzeniowy procesor 1.2GHz, port USB, dwa zasilacze redundantne, slot M.2, 4GB pamięci RAM, RouterOS L6, 1U

Producent: MikroTik

4 996,16 zł z VAT 4 061,92 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

2,89 zł z VAT 2,35 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

24,50 zł z VAT 19,92 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

1 826,99 zł z VAT 1 485,36 zł netto

szt

D-Link DGS-1510-28X

D-Link DGS-1510-28X

Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 28-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 24x gigabitowe porty Ethernet i 4x porty 10GbE SFP+.

Producent: D-Link

1 572,28 zł z VAT 1 278,28 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 4x sloty 10 Gb/s SFP+, 48x portów Gigabit Ethernet PoE+, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

4 667,85 zł z VAT 3 795,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

Adapter PoE Gigabit do zasilania każdego RouterBOARDa przez Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

24,08 zł z VAT 19,58 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 24V 2.5A do CCR1009 (24V2APOW)

72,24 zł z VAT 58,73 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator