WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Producent: MikroTik

218,10 zł z VAT 177,32 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Typ modułu
SFP+
Porty
2x LC
Długość fali TX
850nm
Długość fali RX
850nm
Zasięg portu
300m
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód wielomodowy 50/125, 62.5/125, 100/140 µm

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

8x Gigabit Ethernet, 2x SFP+, ekran LCD, 36-rdzeniowy procesor 1.2GHz, 8GB pamięci RAM, RouterOS L6, 1U.

Producent: MikroTik

4 934,60 zł z VAT 4 011,87 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+

(nowa wersja - R2) CCR1036-8G-2S+ ver.2
8x Gigabit Ethernet, 2x SFP+, ekran LCD, 36-rdzeniowy procesor 1.2GHz, port USB, dwa zasilacze redundantne, slot M.2, 4GB pamięci RAM, RouterOS L6, 1U

Producent: MikroTik

4 171,24 zł z VAT 3 391,25 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-30-12

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-30-12

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Producent: Mantar

87,33 zł z VAT 71,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Organizer kabli poziomy 1U

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

szt

Antena dla AP 7 dBi

Antena dla AP 7 dBi

Antena dookólna 7 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją pionową zakończona złączem RP-SMA/m

Producent: brak danych

15,50 zł z VAT 12,60 zł netto

szt

Interline SURFER mini GSM/3G-UMTS/LTE

35,06 zł z VAT 28,50 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 1m

19,62 zł z VAT 15,95 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły
weryfikator