WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

Producent: MikroTik

206,20 zł z VAT 167,64 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Q+85MP01D to wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

Ten moduł optyczny oferuje 4 niezależne kanały pełnodupleksowe o przepustowości do 10 Gb/s na kanał i łączną przepustowość 40 Gb/s. Może zapewnić połączenie ponad 100 m na światłowodzie wielomodowym OM3 MMF (Multimode Fiber) i 150 m na OM4 MMF. Moduł ma wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne (DDM - Digital Diagnostic Monitoring), w tym monitorowanie mocy optycznej.

Dobrze sprawdza się w środowiskach o temperaturze do 70°C. Został zaprojektowany, aby spełnić najtrudniejsze warunki, w tym temperaturę, wilgotność i zakłócenia EMI. Q+85MP01D to niezawodne rozwiązanie dla wszystkich urządzeń QSFP+ 40 Gb/s.

Typ modułu
QSFP+
Długość fal
850nm
Zasięg portu
100m dla OM3 Multimode Fiber (MMF)
150m dla OM4 Multimode Fiber (MMF)
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Złącze
MPO
Moc nadawcza (Tx)
Minimalna: -7,6 dBm Maksymalna: 2,4 dBm
Czułość odbioru (Rx)
Minimalna: -9,9 dBm Maksymalna: 2,4 dBm
LOS de-assert
-12 dBm
LOS assert
-30 dBm

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 4x sloty 10 Gb/s SFP+, 48x portów Gigabit Ethernet PoE+, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

3 247,61 zł z VAT 2 640,33 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 4x sloty 10 Gb/s SFP+, 48x portów Gigabit Ethernet, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45

Producent: MikroTik

1 799,07 zł z VAT 1 462,66 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 24x sloty 10 Gb/s SFP+, USB, port konsolowy RJ45, Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

1 799,07 zł z VAT 1 462,66 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

8x Gigabit Ethernet, 2x SFP+, ekran LCD, 36-rdzeniowy procesor 1.2GHz, 8GB pamięci RAM, RouterOS L6, 1U.

Producent: MikroTik

4 665,22 zł z VAT 3 792,86 zł netto

szt

MikroTik SFP S+RJ10

MikroTik SFP S+RJ10

Przepustowości do 10 Gb/s, maksymalny zasięg połączenia 10 Gb/s

Producent: MikroTik

231,98 zł z VAT 188,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 3m

111,54 zł z VAT 90,68 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard OmniTIK

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard OmniTIK

Osłona antyzakłóceniowa do RouterBOARD Omnitik U-5HnD oraz RouterBOARD Omnitik UPA-5HnD.

73,80 zł z VAT 60,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator