WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

Producent: MikroTik

222,43 zł z VAT 180,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Q+85MP01D to wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

Ten moduł optyczny oferuje 4 niezależne kanały pełnodupleksowe o przepustowości do 10 Gb/s na kanał i łączną przepustowość 40 Gb/s. Może zapewnić połączenie ponad 100 m na światłowodzie wielomodowym OM3 MMF (Multimode Fiber) i 150 m na OM4 MMF. Moduł ma wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne (DDM - Digital Diagnostic Monitoring), w tym monitorowanie mocy optycznej.

Dobrze sprawdza się w środowiskach o temperaturze do 70°C. Został zaprojektowany, aby spełnić najtrudniejsze warunki, w tym temperaturę, wilgotność i zakłócenia EMI. Q+85MP01D to niezawodne rozwiązanie dla wszystkich urządzeń QSFP+ 40 Gb/s.

Typ modułu
QSFP+
Długość fal
850nm
Zasięg portu
100m dla OM3 Multimode Fiber (MMF)
150m dla OM4 Multimode Fiber (MMF)
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Złącze
MPO
Moc nadawcza (Tx)
Minimalna: -7,6 dBm Maksymalna: 2,4 dBm
Czułość odbioru (Rx)
Minimalna: -9,9 dBm Maksymalna: 2,4 dBm
LOS de-assert
-12 dBm
LOS assert
-30 dBm

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM

NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 4x sloty 10 Gb/s SFP+, 48x portów Gigabit Ethernet PoE+, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

3 503,32 zł z VAT 2 848,23 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 4x sloty 10 Gb/s SFP+, 48x portów Gigabit Ethernet, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45

Producent: MikroTik

1 940,73 zł z VAT 1 577,83 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 24x sloty 10 Gb/s SFP+, USB, port konsolowy RJ45, Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

1 940,73 zł z VAT 1 577,83 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik quickMOUNT PRO LHG (QMP-LHG)

MikroTik quickMOUNT PRO LHG (QMP-LHG)

Uchwyt mocujący na ścianach lub słupach anteny LHG.

Producent: MikroTik

26,17 zł z VAT 21,28 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator