WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM

Producent: MikroTik

1 827,40 zł z VAT 1 485,69 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM to długo wyczekiwany przez fanów MikroTika przełącznik z 48 portami Gigabit Ethernet. Switch wyposażony jest w 48x gigabitowych portów RJ45, 4x porty 10 Gb SFP+, 2x porty 40 Gb/s QSFP+ do bardzo szybkich połączeń światłowodowych lub łączenia z innymi urządzeniami 40 Gb/s, a także port Fast Ethernet 10/100 Mb/s i port konsolowy RJ45.

Całkowita nieblokująca przepustowość CRS354-48G-4S+2Q+RM wynosi 168 Gb/s, zdolność przełączania wynosi 336 Gb/s, a szybkość przesyłania osiąga 235 Mp/s.

CRS354-48G-4S+2Q+RM to idealne rozwiązanie dla nowych lub istniejących aktywnych sieci światłowodowych, potrzebujących dostępu do Internetu lub utrzymywania ogromnego centrum danych. Doskonale sprawdzi się jako główny switch, z którego ruch przekierowywany jest do danych lokalizacji.

Najważniejsze cechy:
  • 2x sloty QSFP+ 40 Gb/s
  • 4x sloty SFP+ 10 Gb/s
  • 48x portów gigabitowych 10/100/1000 Mb/s
  • 1x port konsolowy RJ45, 1x port Fast Ethernet 10/100 Mb/s
  • zarządzanie Layer3 i Layer2
  • 2x wbudowane redundantne zasilacze
CRS354-48G-4S+2Q+RM
 
Procesor
QCA9531, 650 MHz
Pamięć wbudowana
Flash 16 MB
Pamięć RAM
64 MB
Interfejs
2x sloty 40Gb/s QSFP+
4x sloty 10Gb/s SFP+
48x portów gigabitowych 10/100/1000Mb/s 
1x port Fast Ethernet 10/100Mb/s
1x serial port RJ45
Napięcie wejściowe
AC 100 - 240 V
Zasilanie
2x wbudowane zasilacze redundantne
System operacyjny
RouterOS licencja Level 5
Wymiary
443 x 297 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -20 do 60 st. C
Maksymalny pobór mocy
60 W (50W bez obciążenia)
Zawartość zestawu
CRS354-48G-4S+2Q+RM, 2x kable zasilające IEC, zestaw śrubek i nóżek, uszy do montażu w szafie Rack, wsporniki do prowadzenia kabli 
Certyfikaty
CE/RED, EAC, ROHS

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

MikroTik Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

QSFP+ 40Gbps direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

104,72 zł z VAT 85,14 zł netto

szt

MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

QSFP+ 40Gbps na 4x 10Gbps SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

209,44 zł z VAT 170,28 zł netto

szt

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

Producent: MikroTik

209,44 zł z VAT 170,28 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 4x sloty 10 Gb/s SFP+, 48x portów Gigabit Ethernet PoE+, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

3 298,75 zł z VAT 2 681,91 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 3m (niebieski)

4,56 zł z VAT 3,71 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-PRO-5) UniFi UAP-AC PRO 5-pack

Ubiquiti (UAP-AC-PRO-5) UniFi UAP-AC PRO 5-pack

W zestawie 5 urządzeń. Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti Networks

2 831,69 zł z VAT 2 302,19 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

58,25 zł z VAT 47,36 zł netto

szt

Uchwyt montażowy RB4011 rackmount ears (K-65)

Uchwyt montażowy RB4011 rackmount ears (K-65)

Uchwyty montażowe do RB4011.

Producent: MikroTik

16,42 zł z VAT 13,35 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

1x gigabitowy port Ethernet, 12x slotów SFP+ (10 Gb/s) oraz 2x sloty SFP28 (25 Gb/s), 2x zasilacze redundantne, 4 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 6

Producent: MikroTik

2 172,99 zł z VAT 1 766,66 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik LtAP mini (RB912R-2nD-LTm)

MikroTik LtAP mini (RB912R-2nD-LTm)

Mały, wodoszczelny, bezprzewodowy access point 2,4 GHz LTE, 802.11 b/g/n, zintegrowana antena LTE o zysku 1,5 dBi, microUSB, 2 sloty na kartę mini SIM, port fast Ethernet, GPS

Producent: MikroTik

330,54 zł z VAT 268,73 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

712,11 zł z VAT 578,95 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator