WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM

Producent: MikroTik

2 597,46 zł z VAT 2 111,76 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM to długo wyczekiwany przez fanów MikroTika przełącznik z 48 portami Gigabit Ethernet. Switch wyposażony jest w 48x gigabitowych portów RJ45, 4x porty 10 Gb SFP+, 2x porty 40 Gb/s QSFP+ do bardzo szybkich połączeń światłowodowych lub łączenia z innymi urządzeniami 40 Gb/s, a także port Fast Ethernet 10/100 Mb/s i port konsolowy RJ45.

Całkowita nieblokująca przepustowość CRS354-48G-4S+2Q+RM wynosi 168 Gb/s, zdolność przełączania wynosi 336 Gb/s, a szybkość przesyłania osiąga 235 Mp/s.

CRS354-48G-4S+2Q+RM to idealne rozwiązanie dla nowych lub istniejących aktywnych sieci światłowodowych, potrzebujących dostępu do Internetu lub utrzymywania ogromnego centrum danych. Doskonale sprawdzi się jako główny switch, z którego ruch przekierowywany jest do danych lokalizacji.

Najważniejsze cechy:
  • 2x sloty QSFP+ 40 Gb/s
  • 4x sloty SFP+ 10 Gb/s
  • 48x portów gigabitowych 10/100/1000 Mb/s
  • 1x port konsolowy RJ45, 1x port Fast Ethernet 10/100 Mb/s
  • zarządzanie Layer3 i Layer2
  • 2x wbudowane redundantne zasilacze
CRS354-48G-4S+2Q+RM
 
Procesor
QCA9531, 650 MHz
Pamięć wbudowana
Flash 16 MB
Pamięć RAM
64 MB
Interfejs
2x sloty 40Gb/s QSFP+
4x sloty 10Gb/s SFP+
48x portów gigabitowych 10/100/1000Mb/s 
1x port Fast Ethernet 10/100Mb/s
1x serial port RJ45
Napięcie wejściowe
AC 100 - 240 V
Zasilanie
2x wbudowane zasilacze redundantne
System operacyjny
RouterOS licencja Level 5
Wymiary
443 x 297 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -20 do 60 st. C
Maksymalny pobór mocy
60 W (50W bez obciążenia)
Zawartość zestawu
CRS354-48G-4S+2Q+RM, 2x kable zasilające IEC, zestaw śrubek i nóżek, uszy do montażu w szafie Rack, wsporniki do prowadzenia kabli 
Certyfikaty
CE/RED, EAC, ROHS

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

MikroTik Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

QSFP+ 40Gbps direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

121,09 zł z VAT 98,45 zł netto

szt

MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

QSFP+ 40Gbps na 4x 10Gbps SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

242,19 zł z VAT 196,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

Producent: MikroTik

242,19 zł z VAT 196,90 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 4x sloty 10 Gb/s SFP+, 48x portów Gigabit Ethernet PoE+, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

4 232,22 zł z VAT 3 440,83 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.6 0.5m (niebieski)

2,48 zł z VAT 2,02 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.6 5m (niebieski)

8,46 zł z VAT 6,88 zł netto

szt

Zasilacz 48V 1A

48,04 zł z VAT 39,06 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Uchwyt nasłupowy I-Y01

5,17 zł z VAT 4,20 zł netto

szt

MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

Bezprzewodowy router, pracujący w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie o łącznej prędkości do 2000 Mb/s; 10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

1 285,35 zł z VAT 1 045,00 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

Urządzeniem do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4GHz lub 5 GHz. W zestawie antena dookólna o zysku 6 dBi.

Producent: MikroTik

371,95 zł z VAT 302,40 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik BaseBox 6 - Outdoor (RB912UAG-6HPnD-OUT)

MikroTik BaseBox 6 - Outdoor (RB912UAG-6HPnD-OUT)

6Ghz, integrated AP/Backbone/CPE, 2x złącza RP-SMA, 1x slot miniPCIe, 1x slot mini SIM, 1x port USB 3.0, 1x port Gigabitowy Ethernet

Producent: MikroTik

371,98 zł z VAT 302,42 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator