WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord UTP kat.5e 2m (biały)

2,73 zł z VAT 2,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym UTP kat. 5e.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zaciskacz-nóż LSA/Krone HY-3141A

18,94 zł z VAT 15,40 zł netto

szt

Uchwyt kablowy wciskany płaski 12/6 mm 100 szt.

13,53 zł z VAT 11,00 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

26,00 zł z VAT 21,14 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

72,85 zł z VAT 59,23 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord UTP kat.6 1.5m (zielony)

3,49 zł z VAT 2,84 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 20m (szary)

16,21 zł z VAT 13,18 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator