WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

MikroTik XQ+85MP01D QSFP28 100G, MM MTP/MPO Simplex, 850nm, 100m, DDM

Producent: MikroTik

388,40 zł z VAT 315,77 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik XQ+85MP01D to wkładka QSFP28 100Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2216-1G-12XS-2XQCRS504-4XQ-IN czy CRS518-16XS-2XQ-RM.

Ten moduł optyczny oferuje 4 niezależne kanały pełnodupleksowe o przepustowości do 25 Gb/s na kanał i łączną przepustowość 100 Gb/s. Może zapewnić połączenie na odległość do 100 metrów. Moduł ma wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne (DDM - Digital Diagnostic Monitoring), w tym monitorowanie mocy optycznej.

Dobrze sprawdza się w środowiskach o temperaturze do 70°C. Został zaprojektowany, aby spełnić najtrudniejsze warunki, w tym temperaturę, wilgotność i zakłócenia EMI. XQ+85MP01D to niezawodne rozwiązanie dla wszystkich urządzeń QSFP28 100 Gb/s.

Typ modułu
QSFP28
Długość fal
850nm
Zasięg portu
100m
Maks. przepustowość
100 Gb/s
Typ
Multi-mode
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Złącze
1x12 MTP/MPO
Moc nadawcza (Tx)
Minimalna: -8,4 dBm Maksymalna: 2,4 dBm
Czułość odbioru (Rx)
Maksymalna: -5,2 dBm Minimalna: 3,4 dBm
LOS de-assert
-13 dBm
LOS assert
-30 dBm

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Cloud Router Switch CRS518-16XS-2XQ-RM

NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Router Switch CRS518-16XS-2XQ-RM

2x sloty QSFP28 100 Gb/s, 16x slotów SFP28, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45, RouterOS level 6

Producent: MikroTik

7 441,50 zł z VAT 6 050,00 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN

4x sloty QSFP28 100 Gb/s, port Fast Ethernet PoE-in, port konsolowy RJ45, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

3 501,80 zł z VAT 2 846,99 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ

MikroTik Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ

Amazon Annapurna Labs Alpine v3 AL73400 CPU (16-rdzeni, 2GHz na rdzeń) i Marvell Prestera Aldrin2 switch-chip, 16GB RAM, 2x sloty 100G QSFP, 14x slotów 25G SFP28, 2x sloty M.2 SATA, RouterOS L6

Producent: MikroTik

12 215,56 zł z VAT 9 931,35 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik quickMOUNT PRO LHG (QMP-LHG)

MikroTik quickMOUNT PRO LHG (QMP-LHG)

Uchwyt mocujący na ścianach lub słupach anteny LHG.

Producent: MikroTik

28,71 zł z VAT 23,34 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT-SAr2 i SXT SA5 ac

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT-SAr2 i SXT SA5 ac

Osłona obniża poziom szumów, przez co poprawia działanie zamontowanego urządzenia.

35,67 zł z VAT 76,26 zł 29,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator