WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN

Producent: MikroTik

3 305,15 zł z VAT 2 687,11 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN to najnowszy model przełącznika z portami 100 Gigabit Ethernet w rodzinie urządzeń sieciowych MikroTika. 

Mały rozmiar w połączeniu z niskim zużyciem energii (25 W bez załączników!) jest idealny do rozpoczęcia rozszerzania sieci 100 Gigabit w codziennych konfiguracjach. Ta prędkość nie jest już ograniczona do centrów danych, dostawców usług internetowych i dużych biur. Z Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN od teraz każdy może rozszerzyć swoją sieć 10 lub 25 Gigabit i dołączyć do klubu 100Gb.

Switch CRS504-4XQ-IN wyposażony jest w 4x porty QSFP28 100 Gigabit Ethernet. Każdy port można wykorzystać do podłączenia innych urządzeń 100 Gigabit lub z pomocą kabla rozdzielającego podłączyć wiele urządzeń 25 Gigabit: każdy port jest podłączony do czterech linii 25 Gigabit, co pozwala na podłączenie urządzeń 16x 25 Gigabit. W rzeczywistości można w ten sposób mieszać i dopasowywać wszystkie rodzaje połączeń: 100 Gigabitów na jednym porcie, 40 Gigabitów na drugim, 4x25 Gigabit na trzecim, a może nawet niektóre kable 10G lub 1G na czwartym. Przełącznik posiada również port konsolowy RJ-45 oraz port Fast Ethernet do celów zarządzania wyposażony w PoE-in.

MikroTik CRS504-4XQ-IN obsługuje szeroki zakres napięcia wejściowego, w tym zasilanie 48 V DC - idealne dla wszystkich konfiguracji telekomunikacyjnych:
  • PoE-in 43-57 V
  • wejście DC 36-57 V
  • terminal 2-pin 36-57 V
Switch posiada jednordzeniowy procesor QCA9531 o taktowaniu 650 MHz i 64 MB pamięci RAM. Za przełączanie odpowiada switch chip Marvel Prestera 98DX4310. Maksymalny pobór mocy przełącznika to 41W. Obudowa typu desktop została dodatkowo wyposażona w uszy rack do montażu w szafie Rack 19".

Najważniejsze cechy:
  • 4x sloty QSFP28 100 Gb/s
  • 1x port konsolowy RJ45, 1x port Fast Ethernet 10/100 Mb/s do zarządzania z PoE-in
  • zasilanie poprzez: PoE-in 43-57 V, wejście DC 36-57 V, terminal 2-pin 36-57 V
  • kompatybilny z połaczeniami światłowodowymi 40G, 25G, 10G, 1G
  • 2x zasilacze hot swap
  • system RouterOS z licencją level 5
CRS504-4XQ-IN
 
Procesor
QCA9531, 650 MHz
Ilość rdzeni
1
Architektura
MIPSBE
Pamięć wbudowana
Flash 16 MB
Pamięć RAM
64 MB
Interfejs
4x sloty 100Gb/s QSFP28
1x port Fast Ethernet 10/100Mb/s PoE-in
1x serial port RJ45
Switch chip
98DX4310
Wymiary
320 x 185 x 44 mm
System operacyjny
RouterOS v7 licencja Level 5
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C
Sposób zasilania
3 (PoE-in, DC jack, 2-pin terminal)
Ilość wejść AC
2
Zakres wejściowy prądu przemiennego
100-240
Zakres napięcia PoE-in
43-57 V
Zakres napięcia wejścia DC
36-57 V
Zakres napięcia terminala 2-pin
36-57 V
PoE-in
802.3 bt
Chłodzenie
2x wentylatory
Maksymalny pobór mocy
41 W
Maks. pobór mocy bez zasilania PoE
25 W

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik XQ+DA0003 QSFP28 100G direct attach cable 3m

NOWOŚĆ!

MikroTik XQ+DA0003 QSFP28 100G direct attach cable 3m

Może pracować z przepustowością 100 Gb/s

Producent: MikroTik

236,50 zł z VAT 192,28 zł netto

szt

MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 100G direct attach cable 1m

NOWOŚĆ!

MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 100G direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 100 Gb/s

Producent: MikroTik

159,64 zł z VAT 129,79 zł netto

szt

MikroTik XQ+BC0003-XS+ QSFP28 na 4xSFP28 direct attach cable 3m

NOWOŚĆ!

MikroTik XQ+BC0003-XS+ QSFP28 na 4xSFP28 direct attach cable 3m

100Gbps QSFP28 na 4x 25Gbps SFP28 direct attach cable, 3m

Producent: MikroTik

325,20 zł z VAT 264,39 zł netto

szt

MikroTik XQ+31LC02D QSFP28 100G, SM LC, 1310nm, 2km

NOWOŚĆ!

MikroTik XQ+31LC02D QSFP28 100G, SM LC, 1310nm, 2km

Wkładka QSFP28 100Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2216 oraz CRS504

Producent: MikroTik

946,02 zł z VAT 769,12 zł netto

szt

MikroTik zasilacz Hot Swap 12V 150W do CCR1072-1G-8S+ (12POW150)

432,70 zł z VAT 351,79 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ

NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ

Amazon Annapurna Labs Alpine v3 AL73400 CPU (16-rdzeni, 2GHz na rdzeń) i Marvell Prestera Aldrin2 switch-chip, 16GB RAM, 2x sloty 100G QSFP, 14x slotów 25G SFP28, 2x sloty M.2 SATA, RouterOS L6

Producent: MikroTik

11 529,59 zł z VAT 9 373,65 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Router Switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN

666,35 zł z VAT 541,75 zł netto

szt

MikroTik wAP R (RBwAPR-2nD)

366,58 zł z VAT 298,03 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator