MikroTik Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ
Producent: MikroTik
Dostępność: Dostępny
MikroTik Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ to najnowszy, flagowy router wyposażony w procesor Amazon Annapurna Labs Alpine v3 AL73400 posiadający 16 rdzeni każdy o taktowaniu 2GHz. W celu pełnego wykorzystania tej mocy posiada on 12x slotów 25Gb/s SFP28, 2x sloty 100Gb/s QSFP28, 1x port Gigabit Ethernet oraz 2x gniazda M.2 SATA do dodatkowej pamięci.
Najważniejsze cechy:
  • procesor Amazon Annapurna Labs Alpine v3 AL73400 posiadający 16 rdzeni każdy o taktowaniu 2GHz
  • 16 GB pamięci RAM DDR4
  • 128 MB pamięci wbudowanej (NAND)
  • 12x slotów SFP28 (25Gb/s)
  • 2x sloty QSFP28 (100 Gb/s)
  • 1x port Gigabit Ethernet
  • 2x sloty M.2
  • układ przełączający z czterema liniami połączeniowymi CPU 25G
  • cztery wentylatory
  • dwa wbudowane zasilacze - mogą działać redundantnie
  • system RouterOS z licencją Level 6
MikroTik CCR2216-1G-12XS-2XQ
Procesor Amazon Annapurna Labs Alpine v3 AL73400
Ilość rdzeni
16
Taktowanie 2 GHz
Architektura
ARM 64bit
Pamięć RAM 16 GB DDR4
Pamięć wbudowana
128 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej NAND
Porty Ethernet
1x gigabitowy port Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Sloty SFP 12x slotów SFP28 (25Gb/s)
2x sloty QSFP28 (100 Gb/s)
Sloty M.2
2x sloty M.2
Switch chip Marvell Prestera Aldrin2 98DX8525
Układ przełączający
4x25 Gbps
Maksymalny pobór mocy 121 W
Maksymalny pobór mocy (bez obciążenia)
80 W
Zasilacz 2x zasilacze 100-240 V
12V 12.5A
Wymiary
443 x 367 x 44 mm