WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ

Producent: MikroTik

11 529,59 zł z VAT 9 373,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

MikroTik Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ to najnowszy, flagowy router wyposażony w procesor Amazon Annapurna Labs Alpine v3 AL73400 posiadający 16 rdzeni każdy o taktowaniu 2GHz. W celu pełnego wykorzystania tej mocy posiada on 12x slotów 25Gb/s SFP28, 2x sloty 100Gb/s QSFP28, 1x port Gigabit Ethernet oraz 2x gniazda M.2 SATA do dodatkowej pamięci.

Wyjątkowy układ przełączający Marvell Prestera Aldrin2 przenosi router na wyższy poziom, dzięki L3 Hardware Offloading. MikroTik CCR2216-1G-12XS-2XQ zawiera układ przełączający z czterema liniami połączeniowymi CPU 25G.

Urządzenie wyposażone jest w zainstalowany RouterOS L6, 16 GB pamięci RAM DDR4 oraz 128 MB pamięci NAND. Dostępne są cztery wentylatory z możliwością wymiany bez wyłączania systemu, a także podwójne nadmiarowe zasilacze z możliwością wymiany podczas pracy. Zasilacze mogą wyglądać znajomo, jeśli wcześniej korzystałeś z MikroTik CCR1072 - można nadal korzystać z poprzednich zasilaczy i modułów SFP typu hot-swap.

Najważniejsze cechy:
  • procesor Amazon Annapurna Labs Alpine v3 AL73400 posiadający 16 rdzeni każdy o taktowaniu 2GHz
  • 16 GB pamięci RAM DDR4
  • 128 MB pamięci wbudowanej (NAND)
  • 12x slotów SFP28 (25Gb/s)
  • 2x sloty QSFP28 (100 Gb/s)
  • 1x port Gigabit Ethernet
  • 2x sloty M.2
  • układ przełączający z czterema liniami połączeniowymi CPU 25G
  • cztery wentylatory
  • dwa wbudowane zasilacze - mogą działać redundantnie
  • system RouterOS z licencją Level 6
  • w zestawie: 2x kable zasilające, uszy Rack,, tylne uszy podtrzymujące do montażu w racku, uchwyt do kabli, zestaw montażowy
CCR2216-1G-12XS-2XQ
 
Procesor Amazon Annapurna Labs Alpine v3 AL73400
Ilość rdzeni
16
Taktowanie 2 GHz
Architektura
ARM 64bit
Pamięć RAM 16 GB DDR4
Pamięć wbudowana
128 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej NAND
Porty Ethernet
1x gigabitowy port Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Sloty SFP 12x slotów SFP28 (25Gb/s)
2x sloty QSFP28 (100 Gb/s)
Sloty M.2
2x sloty M.2
Switch chip Marvell Prestera Aldrin2 98DX8525
Układ przełączający
4x25 Gbps
Maksymalny pobór mocy 121 W
Maksymalny pobór mocy (bez obciążenia)
80 W
Zasilacz 2x zasilacze 100-240 V
12V 12.5A
Wymiary
443 x 367 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy Od -20 do 60 st. C
System operacyjny
RouterOS
Licencja Level 6

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik XQ+DA0003 QSFP28 100G direct attach cable 3m

NOWOŚĆ!

MikroTik XQ+DA0003 QSFP28 100G direct attach cable 3m

Może pracować z przepustowością 100 Gb/s

Producent: MikroTik

236,50 zł z VAT 192,28 zł netto

szt

MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 100G direct attach cable 1m

NOWOŚĆ!

MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 100G direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 100 Gb/s

Producent: MikroTik

159,64 zł z VAT 129,79 zł netto

szt

MikroTik XQ+31LC02D QSFP28 100G, SM LC, 1310nm, 2km

NOWOŚĆ!

MikroTik XQ+31LC02D QSFP28 100G, SM LC, 1310nm, 2km

Wkładka QSFP28 100Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2216 oraz CRS504

Producent: MikroTik

946,02 zł z VAT 769,12 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN

NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN

4x sloty QSFP28 100 Gb/s, port Fast Ethernet PoE-in, port konsolowy RJ45, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

3 305,15 zł z VAT 2 687,11 zł netto

szt

MikroTik wentylator Hot Swap do CCR2216 (MT-HotSwapFan)

NOWOŚĆ!

162,54 zł z VAT 132,15 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+

Chłodzenie pasywne, 16GB pamięci RAM, 1x gigabitowy port Ethernet, 8x portów SFP+, 1U

Producent: MikroTik

13 894,63 zł z VAT 11 296,45 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik LHG LTE6 kit (RBLHGR&R11e-LTE6)

MikroTik LHG LTE6 kit (RBLHGR&R11e-LTE6)

LHG obsługujące pasma 2G, 3G, 4G, LTE kat.6 z funkcja agregacji pasm. Posiada zintegrowaną antenę o zysku energetycznym 17 dBi.

Producent: MikroTik

821,85 zł z VAT 668,17 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

MikroTik mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

5GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 15dBi, procesor 720MHz, 128MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

585,34 zł z VAT 475,89 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator