WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

Producent: Option

69,00 zł z VAT 56,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP+
Porty
2x 10Gbps LC MM
Długość fali TX
850nm
Długość fali RX
850nm
Budżet mocy/zasięg portu
5dB / 0.30km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
50/125,
62.5/125,
100/140 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo- lub jednomodowym

Producent: TP-Link

68,02 zł z VAT 55,30 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

10,14 zł z VAT 8,24 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-LR) UniFi Access Point AC Long-Range

424,39 zł z VAT 345,03 zł netto

szt

Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2 (LBE-5AC-Gen2)

Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2 (LBE-5AC-Gen2)

Kompletne urządzenie bezprzewodowe pracujące w paśmie 5 GHz o zysku energetycznym 23 dBi. Wyposażone w gigabitowy port Ethernet oraz radio 2,4GHz przeznaczone do konfiguracji. Obsługuje standardy 802.11 a/n/ac.

Producent: Ubiquiti Networks

302,58 zł z VAT 246,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 20m

68,04 zł z VAT 55,32 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 10km, DDM

Producent: Option

168,09 zł z VAT 136,66 zł netto

szt

MikroTik S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

MikroTik S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

137,72 zł z VAT 111,97 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator