WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

Producent: Option

77,70 zł z VAT 63,17 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP+
Porty
2x 10Gbps LC MM
Długość fali TX
850nm
Długość fali RX
850nm
Budżet mocy/zasięg portu
5dB / 0.30km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
50/125,
62.5/125,
100/140 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

99,90 zł z VAT 81,22 zł netto

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 400 mm, 1U

59,04 zł z VAT 48,00 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 9U Lanberg, 600mm, dwusekcyjna, szara

411,19 zł z VAT 334,30 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

20,07 zł z VAT 16,32 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

103,59 zł z VAT 84,22 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-10G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack

714,81 zł z VAT 581,15 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator