WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM

Producent: Option

41,96 zł z VAT 34,11 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC MM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
9dB / 2km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
50/125,
62.5/125,
100/140 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 12V 3A

31,81 zł z VAT 25,86 zł netto

szt

Uchwyt masztu 15

Uchwyt masztu 15

W komplecie 2 cybanty

31,37 zł z VAT 25,50 zł netto

szt

MikroTik hAP mini (RB931-2nD)

MikroTik hAP mini (RB931-2nD)

3x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

71,54 zł z VAT 58,16 zł netto

szt

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-FTP-PVC

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-FTP-PVC

Wysokiej jakości kabel ekranowany CAT5E z osłoną PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

446,00 zł z VAT 362,60 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM1, duplex, 5m

30,85 zł z VAT 25,08 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 23dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 23dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 40km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

83,91 zł z VAT 68,22 zł netto

szt

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

148,71 zł z VAT 120,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator