WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM

Producent: Option

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC MM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
9dB / 2km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
50/125,
62.5/125,
100/140 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt masztu 7

Uchwyt masztu 7

W komplecie 2 cybanty

25,34 zł z VAT 20,60 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy czołowy 40

24,48 zł z VAT 19,90 zł netto

szt

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

praca w paśmie 5 GHz, dwie wbudowane anteny dookólne o zysku 7,5 dBi, 2x2 MIMO, standard 802.11a/n/ac, 31 dBm, 5 gigabitowych portów Ethernet, port USB, PoE output

Producent: MikroTik

511,43 zł z VAT 415,80 zł netto

szt

MikroTik LHG XL HP5 (RBLHG-5HPnD-XL)

MikroTik LHG XL HP5 (RBLHG-5HPnD-XL)

Moc 28 dBm, zysk anteny 27 dBi

Producent: MikroTik

318,23 zł z VAT 258,72 zł netto

szt

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

181,84 zł z VAT 147,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

D-Link DEM-311GT

D-Link DEM-311GT

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: D-Link

220,54 zł z VAT 179,30 zł netto

szt

TP-Link TL-SM311LM

TP-Link TL-SM311LM

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: TP-Link

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator