WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM

Producent: Option

44,61 zł z VAT 36,27 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC MM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
9dB / 2km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
50/125,
62.5/125,
100/140 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti LiteBeam M5 23dBi to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

205,67 zł z VAT 167,21 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,52 zł z VAT 2,05 zł netto

szt

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

183,52 zł z VAT 149,20 zł netto

szt

MikroTik LHG XL HP5 (RBLHG-5HPnD-XL)

MikroTik LHG XL HP5 (RBLHG-5HPnD-XL)

Moc 28 dBm, zysk anteny 27 dBi

Producent: MikroTik

312,16 zł z VAT 253,79 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

23,15 zł z VAT 18,82 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

1 671,57 zł z VAT 1 359,00 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 23dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 23dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 40km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

96,67 zł z VAT 78,59 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator