WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM

Producent: Option

49,37 zł z VAT 40,14 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC MM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
9dB / 2km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
50/125,
62.5/125,
100/140 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz PoE 48V 0.5A (ESD)

Zasilacz PoE 48V 0.5A (ESD)

Earth grounding/ESD protection

Producent: brak danych

39,25 zł z VAT 31,91 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m, wtyk UPS C14

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m, wtyk UPS C14

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19" i wtykiem UPS

Producent: brak danych

65,50 zł z VAT 53,25 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,87 zł z VAT 3,15 zł netto

szt

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

praca w paśmie 5 GHz, dwie wbudowane anteny dookólne o zysku 7,5 dBi, 2x2 MIMO, standard 802.11a/n/ac, 31 dBm, 5 gigabitowych portów Ethernet, port USB, PoE output

Producent: MikroTik

543,09 zł z VAT 441,54 zł netto

szt

Blacha montażowa do stelaża pod mufy GFP-16N/24N

18,94 zł z VAT 15,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 3m

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 3m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

162,93 zł z VAT 132,46 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

87,69 zł z VAT 71,29 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator