WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM

Producent: Option

43,06 zł z VAT 35,01 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC MM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
9dB / 2km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
50/125,
62.5/125,
100/140 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Odsadzenie masztu (2 szt.)

25,83 zł z VAT 21,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

84,21 zł z VAT 68,46 zł netto

szt

MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD)

MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

213,17 zł z VAT 173,31 zł netto

szt

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

168,42 zł z VAT 136,93 zł netto

szt

Masz sat balkonowy prosty 60

25,83 zł z VAT 21,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Netgear AGM731F

Netgear AGM731F

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: Netgear

658,05 zł z VAT 535,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1550nm, 80km (S-55DLC80D)

133,97 zł z VAT 108,92 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator