WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM

Producent: Option

41,33 zł z VAT 33,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC MM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
9dB / 2km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
50/125,
62.5/125,
100/140 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m, wtyk UPS (C14)

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m, wtyk UPS (C14)

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19" i wtykiem UPS

68,30 zł z VAT 55,53 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Obejma kominowa "7"

77,49 zł z VAT 63,00 zł netto

szt

MikroTik cAP XL ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD-XL)

MikroTik cAP XL ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD-XL)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

382,63 zł z VAT 311,08 zł netto

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Uchwyt masztu 15

Uchwyt masztu 15

W komplecie 2 cybanty

37,95 zł z VAT 30,85 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 80km, TX1331

1000Base-LX (1331nm), SM LC, 80km, CWDM

Producent: Option

289,30 zł z VAT 235,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator