WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Signamax 065-77BSM

Producent: Signamax

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

SFP 065-77BSM to wydajny i tani moduł do transmisji światłowodowej jednomodowej.

Parametry techniczne:
  • Przepływność: do 1.25 Gbps 
  • Długość fali: 1310 nm
  • Złącze: LC
  • Swiatłowód: jednomodowy
  • Dystans: do 10km

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

TP-Link TL-SF1008D

TP-Link TL-SF1008D

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet.

Producent: TP-Link

37,76 zł z VAT 30,70 zł netto

szt

Zasilacz 12V 1A (transformatorowy)

18,45 zł z VAT 15,00 zł netto

szt

Taśma samowulkanizująca 10m

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

77,12 zł z VAT 62,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Netgear AGM731F

Netgear AGM731F

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: Netgear

658,05 zł z VAT 535,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator