WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Signamax 065-77BSM

Producent: Signamax

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

SFP 065-77BSM to wydajny i tani moduł do transmisji światłowodowej jednomodowej.

Parametry techniczne:
  • Przepływność: do 1.25 Gbps 
  • Długość fali: 1310 nm
  • Złącze: LC
  • Swiatłowód: jednomodowy
  • Dystans: do 10km

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zaciskarka złączy RJ-45/RJ-12/RJ-11/RJ-9 HT-315

Zaciskarka złączy RJ-45/RJ-12/RJ-11/RJ-9 HT-315

+ ściągacz izolacji gratis

Producent: brak danych

28,91 zł z VAT 23,50 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

21,49 zł z VAT 17,47 zł netto

szt

Tacka P010 (12)

Tacka P010 (12)

Producent: Tracom

12,62 zł z VAT 10,26 zł netto

szt

Puszka połączeniowa ekranowana kat. 5e

7,87 zł z VAT 6,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

104,70 zł z VAT 85,12 zł netto

szt

D-Link DEM-311GT

D-Link DEM-311GT

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: D-Link

220,54 zł z VAT 179,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator