WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP 1.25Gbps, SC SM, 80km, WDM TX 1490/RX1550

Producent: Optec

531,85 zł z VAT 432,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Port
1x 1,25 Gbps SC SM
Długość fali TX
1490 nm
Długość fali RX
1550 nm
Zasięg portu
80 km
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Wave  Division Multiplexing (WDM)
tak
Typ modułu
SFP

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B

1000Base-BX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Optec SFP 1.25Gbps, SC SM, 80km, WDM TX 1550/RX1490

531,85 zł z VAT 432,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator