WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Producent: Option

56,64 zł z VAT 46,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1550nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 20km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,56 zł z VAT 6,96 zł netto

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

256,57 zł z VAT 208,59 zł netto

szt

MikroTik hEX (RB750Gr3)

MikroTik hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

219,67 zł z VAT 178,59 zł netto

szt

Ubiquiti (AF-5XHD) airFiber 5XHD

Ubiquiti (AF-5XHD) airFiber 5XHD

AirFiber 5XHD jest pierwszym linkiem radiowym wykorzystującym moduł LTU, oferując dzięki niemu szerokość kanału do 100 MHz. Układ LTU przełamuje ograniczenia nałożone przez standard Wi-Fi 802.11.

Producent: Ubiquiti Networks

1 758,90 zł z VAT 1 430,00 zł netto

szt

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/QSFP28 direct attach cable 3m

NOWOŚĆ!

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/QSFP28 direct attach cable 3m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

141,38 zł z VAT 114,94 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

WYPRZEDAŻ

60,27 zł z VAT 82,30 zł 49,00 zł netto

szt

82,30 zł z VAT 66,91 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator