WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

Producent: Option

94,54 zł z VAT 76,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps SC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1550nm
Budżet mocy/zasięg portu
22dB / 40km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

MikroTik cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

Idealne urządzenie dla MikroTik CAPsMAN (kontroler do zarządzania urządzeniami AP), co pozwala na kontrolowanie wszystkich urządzeń AP z jednej centralnej lokalizacji.

Producent: MikroTik

194,64 zł z VAT 158,24 zł netto

szt

Zasilacz PoE 48V 1A (ESD)

Zasilacz PoE 48V 1A (ESD)

Earth grounding/ESD protection

Producent: brak danych

47,34 zł z VAT 38,49 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

227,99 zł z VAT 185,36 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 40km, DDM

Producent: Option

100,10 zł z VAT 81,38 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

87,40 zł z VAT 71,06 zł netto

szt

MikroTik S+2332LC10D

MikroTik S+2332LC10D

SFP+ WDM 10G, SM LC, 1270/1310nm, dystans 10km

Producent: MikroTik

1 381,51 zł z VAT 1 123,18 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator