WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Producent: Option

46,63 zł z VAT 37,91 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1550nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 3km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m

8,73 zł z VAT 7,10 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m

9,30 zł z VAT 7,56 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex, wysuwana

116,85 zł z VAT 95,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

9,40 zł z VAT 7,64 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

18,75 zł z VAT 15,24 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

58,58 zł z VAT 47,63 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 40km, DDM

Producent: Option

86,95 zł z VAT 70,69 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator