WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Producent: Option

42,15 zł z VAT 34,27 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1550nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 3km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail MMCX - N/ż (20 cm)

21,22 zł z VAT 17,25 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m

7,95 zł z VAT 6,46 zł netto

szt

Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP)

Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP)

5x Gigabit Ethernet, 1x SFP

Producent: Ubiquiti Networks

341,67 zł z VAT 277,78 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik MTAS-5G-15D120

MikroTik MTAS-5G-15D120

Antena sektorowa MTAS-5G-15D120 pracująca w paśmie 5 GHz i charakteryzująca się zyskiem 15 dBi, z dwoma złączami RP-SMA

Producent: MikroTik

191,41 zł z VAT 155,62 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,67 zł z VAT 3,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Optec SFP 1.25Gbps, SC SM, 80km, WDM TX 1550/RX1490

548,41 zł z VAT 445,86 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-10G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack

752,69 zł z VAT 611,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator