WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Producent: Option

46,88 zł z VAT 38,11 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1550nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 3km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN

786,63 zł z VAT 639,54 zł netto

szt

Ubiquiti (AF-5X) airFiber 5X

Ubiquiti (AF-5X) airFiber 5X

W zestawie antena GPS.

Producent: Ubiquiti Networks

1 672,65 zł z VAT 1 359,88 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

szt

Zasilacz impulsowy PMT-12V150W1AA 12V/12.5A 150W

93,48 zł z VAT 76,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para (S-3553LC20D)

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para (S-3553LC20D)

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

251,93 zł z VAT 204,82 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

65,20 zł z VAT 53,01 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator