WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SM321B

Producent: TP-Link

52,89 zł z VAT 43,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

TP-Link TL-SM321B to dwukierunkowy moduł światłowodowy WDM, wspierający standard 1000Base-BX. Dwukierunkowa transmisja danych dokonywana jest na pojedynczym włóknie światłowodu, przy wykorzystaniu różnych długości fal. Wykorzystując takie urządzenia jak routery, przełączniki lub media konwertery, dystans transmisji może zwiększyć się do 10km. Urządzenie zapewnia dużą prędkość i wydajność przesyłu danych.

Ważne: Moduł należy stosować parami z TP-Link TL-SM321A.
  • moduł dwukierunkowy SFP, WDM
  • wsparcie technologii dwukierunkowej transmisji WDM, wykorzystanie pojedynczego włókna, oszczędność kosztów
  • kompatybilne ze standardami 1000Base-BX, IEEE 802.3z, IEEE 802.3,
  • połączenie na odległości do 10km
TL-SM321B
Standardy i protokoły
IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali
TX: 1310nm
RX: 1550nm
Zasilanie
3,3V
Certyfikaty
FCC, CE
Kabel
Światłowód jednomodowy
Typ światłowodu
9/125 um jednomodowy
Maks. długość kabla
10km
Prędkość transmisji
1,25Gb/s
Typ portu
LC/UPC
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Produkty Pokrewne/Powiązane

TP-Link TL-SM321A

TP-Link TL-SM321A

1000Base-BX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

77,49 zł z VAT 63,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

18,55 zł z VAT 15,08 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

12,60 zł z VAT 10,24 zł netto

szt

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 8 portów Gb, 2 sloty SFP Zastąpiony modelem TP-Link TL-SG3210

Producent: TP-Link

416,97 zł z VAT 339,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link Archer C6

TP-Link Archer C6

Dwupasmowy, bezprzewodowy, gigabitowy router, AC1200, z technologią 2x2 MU-MIMO pozwalającą na jednoczesną komunikację z dwoma urządzeniami.

Producent: TP-Link

178,35 zł z VAT 145,00 zł netto

szt

TP-Link TL-SG116E

TP-Link TL-SG116E

Inteligentny 16-portowy switch Gigabit Ethernet w metalowej obudowie

Producent: TP-Link

340,59 zł z VAT 276,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Optec SFP 1.25Gbps, SC SM, 80km, WDM TX 1490/RX1550

662,11 zł z VAT 538,30 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

71,43 zł z VAT 58,07 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator