WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SM321B

Producent: TP-Link

55,35 zł z VAT 45,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

TP-Link TL-SM321B to dwukierunkowy moduł światłowodowy WDM, wspierający standard 1000Base-BX. Dwukierunkowa transmisja danych dokonywana jest na pojedynczym włóknie światłowodu, przy wykorzystaniu różnych długości fal. Wykorzystując takie urządzenia jak routery, przełączniki lub media konwertery, dystans transmisji może zwiększyć się do 10km. Urządzenie zapewnia dużą prędkość i wydajność przesyłu danych.

Ważne: Moduł należy stosować parami z TP-Link TL-SM321A.
  • moduł dwukierunkowy SFP, WDM
  • wsparcie technologii dwukierunkowej transmisji WDM, wykorzystanie pojedynczego włókna, oszczędność kosztów
  • kompatybilne ze standardami 1000Base-BX, IEEE 802.3z, IEEE 802.3,
  • połączenie na odległości do 10km
TL-SM321B
Standardy i protokoły
IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali
TX: 1310nm
RX: 1550nm
Zasilanie
3,3V
Certyfikaty
FCC, CE
Kabel
Światłowód jednomodowy
Typ światłowodu
9/125 um jednomodowy
Maks. długość kabla
10km
Prędkość transmisji
1,25Gb/s
Typ portu
LC/UPC
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Produkty Pokrewne/Powiązane

TP-Link TL-SM321A

TP-Link TL-SM321A

1000Base-BX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

78,72 zł z VAT 64,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0.5m

17,79 zł z VAT 14,46 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

16,94 zł z VAT 13,77 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1024D

TP-Link TL-SG1024D

Niezarządzalny 24-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

455,09 zł z VAT 369,99 zł netto

szt

MikroTik hAP mini (RB931-2nD)

MikroTik hAP mini (RB931-2nD)

3x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

96,56 zł z VAT 78,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

93,26 zł z VAT 75,82 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

63,20 zł z VAT 51,38 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator