WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SM321B

Producent: TP-Link

73,55 zł z VAT 59,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł SFP TL-SM321B to urządzenie pozwalające na połączenie dwóch odległych (do 10km) od siebie przełączników firmy TP-Link za pomocą jednego światłowodu. Rozwiązanie takie jest możliwe dzięki technologi WDM - zwielokrotnianiu w dziedzinie długości fali gdzie w jednym swiatłowodzie można przesyłać swiatło o różnych długościach fal.

Moduł należy stosować parami z TL-SM321A.
  • MC220L
  • TL-R4199G/4299G
  • TL-SG3109
  • TL-SL3428/3452
  • TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB
  • TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB
  • TL-SL1351
  • kompatybilne ze standardami 1000Base-BX, IEEE 802.3z, IEEE 802.3,
  • dwukierunkowa transmisja na pojedynczym włóknie jednomodowym
  • połączenie na odległości do 10km
Model
TL-SM321B
Włókno
jednomodowe 9/125um
Konektor
LC
Maksymalna odległość
10 km
Operacyjna dłógość fali
TX: 1310nm / RX: 1550nm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SM321A

TP-Link TL-SM321A

1000Base-BX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

129,85 zł z VAT 105,57 zł netto

szt

PowerWalker VI 2000 LCD

PowerWalker VI 2000 LCD

UPS o mocy 2000VA/1200W wyposażony w 2x French, 2x IEC, RJ11

Producent: PowerWalker

849,93 zł z VAT 691,00 zł netto

szt

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 8 portów Gb, 2 sloty SFP

Producent: TP-Link

392,27 zł z VAT 318,92 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

TP-Link T2600G-28SQ

NOWOŚĆ!

TP-Link T2600G-28SQ

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 24x gigabitowe sloty SFP, 4x porty 10/100/1000 Mb/s RJ45 i 4x sloty 10G SFP+, 1x port konsoli RJ45, 1x port konsoli Micro-USB.

Producent: TP-Link

1 899,02 zł z VAT 1 543,92 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

79,46 zł z VAT 64,60 zł netto

szt

Option S-3553LC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310/1550, DDM, para, Industrial

Option S-3553LC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310/1550, DDM, para, Industrial

Para wkładek SFP przeznaczonych do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

176,68 zł z VAT 143,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator