WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SM321A

Producent: TP-Link

129,85 zł z VAT 105,57 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł SFP TL-SM321A to urządzenie pozwalające na połączenie dwóch odległych (do 10km) od siebie przełączników firmy TP-Link za pomocą jednego światłowodu. Rozwiązanie takie jest możliwe dzięki technologi WDM - zwielokrotnianiu w dziedzinie długości fali gdzie w jednym swiatłowodzie można przesyłać swiatło o różnych długościach fal.

Moduł należy stosować parami z TL-SM321B.

Obsługiwane modele :
  • MC220L
  • TL-R4199G/4299G
  • TL-SG3109
  • TL-SL3428/3452
  • TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB
  • TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB
  • TL-SL1351
  • kompatybilne ze standardami 1000Base-BX, IEEE 802.3z, IEEE 802.3,
  • dwukierunkowa transmisja na pojedynczym włóknie jednomodowym
  • połączenie na odległości do 10km
Model
TL-SM321A
Włókno
jednomodowe 9/125um
Konektor
LC
Maksymalna odległość
10 km
Operacyjna dłógość fali
TX: 1550nm / RX: 1310nm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B

1000Base-BX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

81,76 zł z VAT 66,47 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

12,34 zł z VAT 10,03 zł netto

szt

TP-Link TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

81,76 zł z VAT 66,47 zł netto

szt

TP-Link T2600G-28SQ

NOWOŚĆ!

TP-Link T2600G-28SQ

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 24x gigabitowe sloty SFP, 4x porty 10/100/1000 Mb/s RJ45 i 4x sloty 10G SFP+, 1x port konsoli RJ45, 1x port konsoli Micro-USB.

Producent: TP-Link

1 899,02 zł z VAT 1 543,92 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

NOWOŚĆ!

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

Zestaw dwóch modułów: SFP S-45LC80D oraz SFP S-54LC80D.

Producent: MikroTik

324,56 zł z VAT 263,87 zł netto

szt

80,81 zł z VAT 65,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator