WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SM321A

Producent: TP-Link

77,49 zł z VAT 63,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

TP-Link TL-SM321A to dwukierunkowy moduł światłowodowy WDM, wspierający standard 1000Base-BX. Dwukierunkowa transmisja danych dokonywana jest na pojedynczym włóknie światłowodu, przy wykorzystaniu różnych długości fal. Wykorzystując takie urządzenia jak routery, przełączniki lub media konwertery, dystans transmisji może zwiększyć się do 10km. Urządzenie zapewnia dużą prędkość i wydajność przesyłu danych.

Ważne: Moduł należy stosować parami z TP-Link TL-SM321B.

Najważniejsze cechy:
  • moduł dwukierunkowy SFP, WDM
  • wsparcie technologii dwukierunkowej transmisji WDM, wykorzystanie pojedynczego włókna, oszczędność kosztów
  • kompatybilne ze standardami 1000Base-BX, IEEE 802.3z, IEEE 802.3,
  • połączenie na odległości do 10km
TL-SM321A
Standardy i protokoły
IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali
TX: 1550nm
RX: 1310nm
Zasilanie
3,3V
Certyfikaty
FCC, CE
Kabel
Światłowód jednomodowy
Typ światłowodu
9/125 um jednomodowy
Maks. długość kabla
10km
Prędkość transmisji
1,25Gb/s
Typ portu
LC/UPC
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Produkty Pokrewne/Powiązane

TP-Link TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B

1000Base-BX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

52,89 zł z VAT 43,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

18,55 zł z VAT 15,08 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

13,21 zł z VAT 10,74 zł netto

szt

MikroTik RB951G-2HnD

MikroTik RB951G-2HnD

2.4Ghz Access Point, 5x Gigabit Ethernet, USB, 600MHz CPU, 128MB RAM, karta bezprzewodowa w standardzie 802.11b/g/n oraz wbudowana antena DEMO

Producent: MikroTik

369,42 zł z VAT 300,34 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 40m G657A2

66,42 zł z VAT 54,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 24dB, 80km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 24dB, 80km, TX1550, DDM

WDM, TX: 1550nm, RX: 1490nm, SM SC, 80km, DDM

Producent: Option

300,12 zł z VAT 244,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

71,43 zł z VAT 58,07 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator