WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SM321A

Producent: TP-Link

129,85 zł z VAT 105,57 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł SFP TL-SM321A to urządzenie pozwalające na połączenie dwóch odległych (do 10km) od siebie przełączników firmy TP-Link za pomocą jednego światłowodu. Rozwiązanie takie jest możliwe dzięki technologi WDM - zwielokrotnianiu w dziedzinie długości fali gdzie w jednym swiatłowodzie można przesyłać swiatło o różnych długościach fal.

Moduł należy stosować parami z TL-SM321B.

Obsługiwane modele :
  • MC220L
  • TL-R4199G/4299G
  • TL-SG3109
  • TL-SL3428/3452
  • TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB
  • TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB
  • TL-SL1351
  • kompatybilne ze standardami 1000Base-BX, IEEE 802.3z, IEEE 802.3,
  • dwukierunkowa transmisja na pojedynczym włóknie jednomodowym
  • połączenie na odległości do 10km
Model
TL-SM321A
Włókno
jednomodowe 9/125um
Konektor
LC
Maksymalna odległość
10 km
Operacyjna dłógość fali
TX: 1550nm / RX: 1310nm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B

1000Base-BX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

73,55 zł z VAT 59,80 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

20,47 zł z VAT 16,64 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,23 zł z VAT 8,32 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

51,89 zł z VAT 42,19 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 40km, DDM

Producent: Option

92,05 zł z VAT 74,84 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator