WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SM311LS

Producent: TP-Link

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

TP-Link TL-SM311LS to moduł światłowodowy MiniGBIC przeznaczony do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do którego podłączony jest moduł światłowodowy.

Zgodność z przełącznikami z serii T3700, T2700, T2600, T2500, T1700, T1600, T1500, 2/3/5 oraz z media konwerterem MC220L.

Najważniejsze cechy:
  • Jednomodowy moduł MiniGBIC
  • Możliwość instalacji w przełącznikach z gigabitowymi slotami SFP
  • Wsparcie trybu pełnego dupleksu
  • Obsługa standardu Plug-and-Play
  • Wskaźniki LED informują o stanie pracy modułu światłowodowego
  • Obsługa funkcji Pull-or-Plug
  • Zasilanie: Zasilany wewnętrznym zasilaczem przełącznika
TL-SM311LS
DDM
Tak
SFP-MSA
Tak
Hot Swappable
Tak
MEDIA KONWERTER I MODUŁ
Standardy i protokoły
IEEE 802.3z, TCP/IP
Długość fali
1310 nm
Zasilanie
3,3 V
Certyfikaty
FCC, CE
Kabel
Światłowód jednomodowy
Typ światłowodu
Jednomodowy 9/125 um
Maks. długość kabla
20 KM
Prędkość transmisji
1,25 Gb/s
Typ portu
LC dupleks
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~85℃ (-40℉~185℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, brak kondensacji
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, brak kondensacji

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,58 zł z VAT 3,72 zł netto

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

79,72 zł z VAT 64,81 zł netto

szt

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

133,36 zł z VAT 108,42 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

20,12 zł z VAT 16,36 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,70 zł z VAT 3,01 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Planet MGB-SX

Planet MGB-SX

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: Planet

100,05 zł z VAT 81,34 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

132,86 zł z VAT 108,02 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator