WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SM311LS

Producent: TP-Link

81,76 zł z VAT 66,47 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł światłowodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do którego podłączony jest moduł światłowodowy.


Najważniejsze cechy:
  • Wsparcie trybu pełnego dupleksu
  • Obsługa standardu Plug-and-Play
  • Wskaźniki LED informują o stanie pracy modułu światłowodowego
  • Obsługa funkcji Pull-or-Plug
  • Zasilanie: Zasilany wewnętrznym zasilaczem przełącznika
  • Możliwość instalacji w urządzeniach: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 i w nowych przełącznikach gigabitowych TP-LINK
MEDIA KONWERTER I MODUŁ
 
Standardy i protokoły
IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali
1310nm
Zasilanie
3,3V
Certyfikaty
FCC, CE
Kabel
Światłowód jednomodowy
Typ światłowodu
9/125 um jednomodowy
Maks. długość kabla
10km
Prędkość transmisji
1,25Gb/s
Typ portu
LC/UPC

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

24,67 zł z VAT 20,06 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom PA-FTTX-Flat

Uchwyt odciągowy Telcom PA-FTTX-Flat

Uchwyt odciągowy polecany do płaskich kabli klienckich

Producent: Telcom

7,26 zł z VAT 5,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

19,83 zł z VAT 16,12 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

26,76 zł z VAT 21,76 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m G657A2

5,55 zł z VAT 4,51 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

154,24 zł z VAT 125,40 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km (S-31DLC20D)

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km (S-31DLC20D)

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

84,86 zł z VAT 68,99 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator