WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SM311LM

Producent: TP-Link

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

TP-Link TL-SM311LM to moduł światłowodowy MiniGBIC przeznaczony do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do którego podłączony jest moduł światłowodowy.
 
Najważniejsze cechy:
  • wielomodowy moduł MiniGBIC
  • współpracuje z przełącznikami z gigabitowymi slotami SFP
  • kompatybilne ze standardami IEEE 802.3z, IEEE 802.3
  • obsługuje full-duplex
  • Plug-and-Play
  • diody LED pokazujące stan połączenia światłowodowego
  • wspomaga Pull-or-Plug na włączonym switchu
TL-SM311LM
Standardy i protokoły
IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali
850nm
Zasilanie
3,3V
Certyfikaty
FCC, CE
Kabel
Światłowód wielomodowy
Typ światłowodu
50/125um lub 62,5/125um wielomodowy
Maks. długość kabla
550m
Prędkość transmisji
1,25Gb/s
Typ portu
LC/UPC
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

17,72 zł z VAT 14,41 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 10m

37,45 zł z VAT 30,45 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

19,25 zł z VAT 15,65 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

SFP EPON-OLT-PX20++, 1.25Gbps, TX1490/RX1310, DDM

NOWOŚĆ!

101,45 zł z VAT 82,48 zł netto

szt

Huawei SFP GPON OLT CLASS C++

NOWOŚĆ!

Huawei SFP GPON OLT CLASS C++

Do terminali OLT GPON

Producent: Huawei

244,16 zł z VAT 198,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator