WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SM311LM

Producent: TP-Link

65,19 zł z VAT 53,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

TP-Link TL-SM311LM to moduł światłowodowy MiniGBIC przeznaczony do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do którego podłączony jest moduł światłowodowy.
 
Najważniejsze cechy:
  • wielomodowy moduł MiniGBIC
  • współpracuje z przełącznikami z gigabitowymi slotami SFP
  • kompatybilne ze standardami IEEE 802.3z, IEEE 802.3
  • obsługuje full-duplex
  • Plug-and-Play
  • diody LED pokazujące stan połączenia światłowodowego
  • wspomaga Pull-or-Plug na włączonym switchu
TL-SM311LM
Standardy i protokoły
IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali
850nm
Zasilanie
3,3V
Certyfikaty
FCC, CE
Kabel
Światłowód wielomodowy
Typ światłowodu
50/125um lub 62,5/125um wielomodowy
Maks. długość kabla
550m
Prędkość transmisji
1,25Gb/s
Typ portu
LC/UPC
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

22,94 zł z VAT 18,65 zł netto

szt

MikroTik RB2011iLS-IN, RB2011LS-IN

MikroTik RB2011iLS-IN, RB2011LS-IN

1x slot SFP, 5x portów Fast Ethernet, 5x portów Gigabit Ethernet, 64MB pamięci RAM, CPU AR9344 600 MHz, PoE out na 10 porcie, metalowa obudowa typu desktop, RouterOS L4 DEMO

Producent: MikroTik

508,41 zł z VAT 413,34 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP28 Dual, 25Gbps, MM LC, 100m, TX850, DDM

296,52 zł z VAT 241,07 zł netto

szt

Netgear AGM731F

Netgear AGM731F

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: Netgear

658,05 zł z VAT 535,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator