WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SM311LM

Producent: TP-Link

67,65 zł z VAT 55,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł miniGBIC TL-SM311LM to urządzenie pozwalające na połączenie dwóch odległych (do 550m) od siebie koncentratorów sieciowych firmy TP-Link za pomocą światłowodu. Dzięki urządzeniu jesteśmy w stanie realizować bardzo wydajne połączenia na duże odległości.

Obsługiwane modele:
  • TL-SG3109/3216/3224
  • TL-SL3428/3452
  • TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB
  • TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB
  • TL-SL1351
 
Najważniejsze cechy:
  • kompatybilne ze standardami IEEE 802.3z, IEEE 802.3
  • obsługuje full-duplex
  • Plug-and-Play
  • diody LED pokazujące stan połączenia światłowodowego
  • wspomaga Pull-or-Plug na włączonym switchu

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

25,97 zł z VAT 21,11 zł netto

szt

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania z jednym gniazdem 2.1/5.5mm i dwoma wtykami 2.1/5.5mm.

Producent: brak danych

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

szt

DishEter Duo 28 WideBand z obudową

DishEter Duo 28 WideBand z obudową

Dwupolaryzacyjna antena paraboliczna zintegrowana z hermetyczną aluminiową obudową.

Producent: Cyberbajt

1 014,75 zł z VAT 825,00 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

102,29 zł z VAT 83,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM

41,84 zł z VAT 34,02 zł netto

szt

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

103,22 zł z VAT 83,92 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator