WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SM311LM

Producent: TP-Link

77,48 zł z VAT 62,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł miniGBIC TL-SM311LM to urządzenie pozwalające na połączenie dwóch odległych (do 550m) od siebie koncentratorów sieciowych firmy TP-Link za pomocą światłowodu. Dzięki urządzeniu jesteśmy w stanie realizować bardzo wydajne połączenia na duże odległości.

Obsługiwane modele:
  • TL-SG3109/3216/3224
  • TL-SL3428/3452
  • TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB
  • TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB
  • TL-SL1351
 
Najważniejsze cechy:
  • kompatybilne ze standardami IEEE 802.3z, IEEE 802.3
  • obsługuje full-duplex
  • Plug-and-Play
  • diody LED pokazujące stan połączenia światłowodowego
  • wspomaga Pull-or-Plug na włączonym switchu

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 12V 3A

31,88 zł z VAT 25,92 zł netto

szt

RouterBoard RB750r2 hEX lite, 5x LAN, 0x MiniPCI, 64MB SD-RAM i 16MB FLASH

156,79 zł z VAT 127,47 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

24,97 zł z VAT 20,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

D-Link DEM-310GT

D-Link DEM-310GT

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: D-Link

304,38 zł z VAT 247,46 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

104,70 zł z VAT 85,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator