WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 40m G657A2

Producent: Opto

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 40m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt masztu 7

Uchwyt masztu 7

W komplecie 2 cybanty

25,58 zł z VAT 20,80 zł netto

szt

MikroTik mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

MikroTik mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

5GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 15dBi, procesor 720MHz, 128MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

517,03 zł z VAT 420,35 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 8 portów Gb, 2 sloty SFP

Producent: TP-Link

416,97 zł z VAT 339,00 zł netto

szt

Patch panel 19" 24x RJ45, niewyposażony

Patch panel 19" 24x RJ45, niewyposażony

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

41,82 zł z VAT 34,00 zł netto

szt

Moduł keystone RJ-45 STP kat.5e, beznarzędziowy

Moduł keystone RJ-45 STP kat.5e, beznarzędziowy

Beznarzędziowy moduł keystone RJ-45 STP kat.5E przeznaczony jest do budowy ekranowanych gniazd abonenckich oraz punktów krosowych w instalacjach zgodnych z ANSI/TIA/EIA 568 kat.5E oraz ISO/IEC 11801 i EN 50173 klasy D.

9,35 zł z VAT 7,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

11,51 zł z VAT 9,36 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 2m

25,52 zł z VAT 20,75 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator