WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 20m G657A2

Producent: Opto

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 20m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TotoLink S505

TotoLink S505

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet

Producent: TotoLink

31,29 zł z VAT 25,44 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (szary)

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (szary)

1,39 zł z VAT 1,13 zł netto

szt

Adapter PoE 16-portowy Gigabitowy 1U

Adapter PoE 16-portowy Gigabitowy 1U

Wersja Gigabitowa

Producent: ZhangQing

353,35 zł z VAT 287,28 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 20m

47,95 zł z VAT 38,98 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m

28,98 zł z VAT 23,56 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator