WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 70m G657A2

Producent: Opto

79,15 zł z VAT 64,35 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 70m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti NanoStation Loco M2

Ubiquiti NanoStation Loco M2

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 8,5dBi na pasmo 2,4GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 5 km. DEMO.

Producent: Ubiquiti Networks

233,72 zł z VAT 190,02 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (PBE-M2-400) PowerBeam M2 18dBi 2.4GHz MIMO

379,90 zł z VAT 308,86 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 5m (szary)

Patchcord STP kat.5e 5m (szary)

Patchcord ekranowany

8,17 zł z VAT 6,64 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

109,35 zł z VAT 88,90 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 30m G657A2

51,66 zł z VAT 42,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 200m G657A2

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

19,36 zł z VAT 15,74 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator