WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 70m G657A2

Producent: Opto

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 70m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.6

0,36 zł z VAT 0,29 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 20m G657A2

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

TP-Link TL-FC311A-20

TP-Link TL-FC311A-20

Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

108,50 zł z VAT 88,21 zł netto

szt

UPLink ONT GP542R (GPON/EPON)

UPLink ONT GP542R (GPON/EPON)

4x porty Gigabit Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port USB, WiFi AC1200 2,4GHz i 5 GHz

Producent: UPLink

157,44 zł z VAT 128,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 50m G657B3 EasyBend

77,88 zł z VAT 63,32 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

72,85 zł z VAT 59,23 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator