WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

Producent: Opto

8,73 zł z VAT 7,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 0,5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

17,86 zł z VAT 14,52 zł netto

szt

Organizer kabli poziomy 1U, grzebieniowy

23,37 zł z VAT 19,00 zł netto

szt

Adapter PoE 8p Gigabit ADAG-8P-D

220,17 zł z VAT 179,00 zł netto

szt

80,81 zł z VAT 65,70 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

8,94 zł z VAT 7,27 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 15m

71,22 zł z VAT 57,90 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657B3 EasyBend

24,48 zł z VAT 19,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator