WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

Producent: Opto

8,73 zł z VAT 7,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 0,5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,87 zł z VAT 3,15 zł netto

szt

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 2x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 2x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi.

Producent: Optix

1,35 zł z VAT 1,10 zł netto

szt

80,81 zł z VAT 65,70 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 1.5m (szary)

Patchcord STP kat.5e 1.5m (szary)

Patchcord ekranowany

3,60 zł z VAT 2,93 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 7m G657A2

12,45 zł z VAT 10,12 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m

28,98 zł z VAT 23,56 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator