WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

Producent: Opto

19,16 zł z VAT 15,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 0,5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

19,53 zł z VAT 15,88 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator