WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

Producent: Opto

9,14 zł z VAT 7,43 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 1m (czarny)

1,93 zł z VAT 1,57 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

9,37 zł z VAT 7,62 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 12U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 12U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa 12U 19", 600x600x450 mm, drzwi szklane kolor czarny

Producent: Lanberg

454,60 zł z VAT 369,59 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter PoE 8p RACK 19 Gigabit ADAG-8P-1U v.2

Adapter PoE 8p RACK 19 Gigabit ADAG-8P-1U v.2

Adapter PoE 8p RACK 19 Gigabit to rozwiązanie dzięki któremu w bardzo prosty sposób można zasilić maksymalnie 8 urządzeń gigabitowych przez kabel ethernetowy.

Producent: brak danych

244,77 zł z VAT 199,00 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

215,79 zł z VAT 175,44 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

21,56 zł z VAT 17,53 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

19,16 zł z VAT 15,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator