WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

Producent: Opto

9,14 zł z VAT 7,43 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Chusteczki z alkoholem Alko-Pad 100 szt

Chusteczki z alkoholem Alko-Pad

47,69 zł z VAT 38,77 zł netto

szt

Adapter PoE 8p RACK 19 Gigabit ADAG-8P-1U v.2

Adapter PoE 8p RACK 19 Gigabit ADAG-8P-1U v.2

Adapter PoE 8p RACK 19 Gigabit to rozwiązanie dzięki któremu w bardzo prosty sposób można zasilić maksymalnie 8 urządzeń gigabitowych przez kabel ethernetowy.

Producent: brak danych

244,77 zł z VAT 199,00 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,28 zł z VAT 3,48 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

8,97 zł z VAT 7,29 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1.5m (żółty)

2,21 zł z VAT 1,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 140m G657A2

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 0,5m

19,66 zł z VAT 15,98 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator