WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik hEX S (RB760iGS)

Producent: MikroTik

250,69 zł z VAT 203,81 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RB760iGS hEX S to niewielki, wydajny i łatwy w obsłudze router, wyposażony w dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 880 MHz i 256 MB pamięci RAM. W odróżnieniu od routera hEX, routera hEX S posiada pięć portów Gigabitowych Ethernet oraz port SFP i PoE wyjściowe na ostatnim porcie. Oba posiadają ten sam procesor i pamięć.

Router posiada także port USB 2.0 i slot na karty microSD. Na karcie pamięci możliwe jest między innymi zainstalowanie serwera "The Dude". Nowy hEX zapewnia także wsparcie sprzętowe szyfrowania IPSec z przepustowością dochodzącą nawet do ~ 470 Mb/s. 
 
Urządzenie posiada wejście PoE na pierwszym porcie Ethernet, zasilanie może odbywać się zgodnie ze standardem 802.3af/at lub pasywnym PoE w zakresie 12 - 57 V DC. Możliwe jest także zasilanie przez gniazdo DC (zakres wynosi tyle samo co w przypadku pasywnego PoE). W zestawie dołączony jest zasilacz 24 V DC, 1.2 A. 
 
hEX S jest routerem przeznaczonym do lokalizacji, gdzie łączność bezprzewodowa nie jest wymagana. Doskonale nadaje się do zastosowania w firmach lub domach, w których istnieje potrzeba zaawansowanego kontrolowania sieci. Urządzenie posiada czarną obudowę typu desktop, różniącą się od tych stosowanych w starszych produktach z serii hEX. 

Najważniejsze cechy:
  • 5 gigabitowych portów Ethernet
  • 1 slot SFP
  • wejście PoE na 1 porcie (pasywne PoE o napięciu 12 - 57 V DC lub standard 802.3af/at)
  • wyjście PoE na 5 porcie Ethernet
  • obudowa typu desktop
  • slot na karty microSD
  • port USB 2.0
  • dwurdzeniowy procesor MT7621A (880 MHz)
  • 256 MB pamięci RAM
  • sprzętowe wsparcie szyfrowania IPSec
  • system RouterOS z licencją Level 4
hEX S
 
Procesor
MT7621A
Taktowanie
880 MHz
Ilość rdzeni procesora
2
Ilość wątków procesora
4
Pamięć RAM
256 MB
Gigabitowe porty Ethernet
5
Sloty SFP
1
Wejście PoE
Pasywne lub 802.3af/at
Wyjście PoE
Pasywne PoE o maks. napięciu 57V (port Ether5)
Wspierany zakres napięcia wejściowego
12 - 57 V DC
Prąd na wyjściu PoE
Maks. 500 mA
Maks. pobór mocy
11 W
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Monitorowanie napięcia
Tak
Port USB
USB 2.0 type A
Slot microSD
1
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 4
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C
Wymiary
113 x 89 x 28 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,42 zł z VAT 2,78 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

21,40 zł z VAT 17,40 zł netto

szt

Kubek MikroTik (MTCP)

Kubek MikroTik (MTCP)

Idealny do kawy :)

Producent: MikroTik

23,07 zł z VAT 18,76 zł netto

szt

TP-Link Archer C80

TP-Link Archer C80

Dwupasmowy, bezprzewodowy router AC1900 w standardzie 802.11ac Wave2, 5x portów Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

233,70 zł z VAT 190,00 zł netto

szt

TP-Link TL-FC311B-20

TP-Link TL-FC311B-20

Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

90,10 zł z VAT 73,25 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Teltonika RUTX08 router (RUTX08000000)

Teltonika RUTX08 router (RUTX08000000)

Solidny i wydajny router przemysłowy, wyposażony w 4x gigabitowe porty Ethernet, czterordzeniowy procesor ARM Cortex A7 o taktowaniu 717MHz, 256 MB pamięci RAM i port USB

Producent: Teltonika

568,88 zł z VAT 462,50 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-PC

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-PC

Chłodzenie pasywne, 7x GE, 1x Combo, USB

Producent: MikroTik

1 561,55 zł z VAT 1 269,55 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator